Dále doporučujeme, hry, cestování, všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako křesťanství, politici, nadpřirozené osoby, mytologie, národnost, politika, záliby, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, vlastnosti, žurnalisté a novináři, věda, podnikání a podnikatelé, sport, osobnosti, filozofie, profese a zaměstnání, rodinné vztahy, lékařství, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, psychologie atd.

Frky, anekdoty, fórky, černý humor, fóry, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Frky, anekdoty, fórky, černý humor, fóry, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipy o metanolu, murphyho zákony, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, vtipné básničky apod.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií školství, sport, bankovnictví, materiály, psychologie, chemie, latina, nápoje, věda, různé, příroda, hardware, matematika, jídlo, literatura, nemoce, český jazyk, software, cestování, zkratky, počítače, účetnictví, náboženství a křesťanství, nástroje atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Kliparty zdarma, Tapety do mobilu, Seznam souborových přípon, Arsenal Football England, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, weby, Stručný encyklopedický slovník, Tapety na plochu zdarma, Přehled států světa a jejich vlajek, Online životopisy, biografie, Členské země americké federace, výukové pomůcky

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom se podívejte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Slovák, Faraon, Sci-fi, Zpěvačky, Ministři, Olympijští vítězové, Avangard Omsk, Češi, Orlík, Prezidenti, Manýrismus, ČSSD, Renesance, Country, Čech, Producent, Pop, NHL, Pittsburgh Penguins, Vrah, Historik, Rock ‚n‘ Roll, Životopis, Scénárista, Vojevůdce, Florida Panthers, Čeští králové, Závodník, Poslanci, Filozof, Kněz, Kancléř, Nežijící, Překladatel, Malíř, Královna apod.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, halloween, zvířata, nástroje a přístroje, květiny, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, sport, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, přístroje, láska, symboly, dopravní prostředky, rostliny, ovoce, muži, náboženství, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, hmyz, hudba atd.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Keywords:počítače, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, F, Databáze osobností Kdo je to?, United States, doporučujeme, Webové online testy zdarma, Online vánoční magazín, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, zajímavosti, Přehled zkratek a akronymů, internet

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete Postřehové, Sportovní, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Karetní hry a tak podobně.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Klíčová slova: info, ú, Biografie známých osobností, Přání k narozeninám, pro děti, Tapety na PC zdarma ke stažení, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nicole Kidman, zadarmo, Pozadí na PC, Vlajky měst České republiky, V

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Free game online hry

Všem hráčům doporučujeme free game online hry . Mj. na webu naleznete Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Adventury, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Hannah Montana, Logické hry, Auta a závodní, Deskovky, Střílecí hry, Oddechové hry, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Barbie hry apod.

Online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Velikonoční hry, Závodní, Střílečky, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Strategie, Sportovní, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Klasické, Logické a podobně.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nebraska, Rhode Island, Oklahoma, Vermont, Nové Mexiko, Colorado, Tennessee, Mississippi, Západní Virginie, Pensylvánie, Indiana, Texas, Kansas, Florida, Arizona, Iowa, Havaj, Illinois, New Jersey, Oregon, Massachusetts, Wyoming, Alabama, Louisiana, Michigan, Idaho atd.

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií software, rostliny, psychologie, jídlo, nápoje, náboženství a křesťanství, sport, lékařství a medicína, stavebnictví, účetnictví, ekonomie a ekonomika, fyzika, matematika, různé, zkratky, nástroje, technika, materiály, počítače, hardware, literatura, kultura, politika, internet atd.

Klíčová slova: Nejlepší zeměpisné kvízy, tipy, humor, Vlajky zemí střední Ameriky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Obrázky a kliparty zdarma, webové stránky, Zlínský kraj, Online hry zdarma, M, hyperlinky

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Free game online hry

Všem hráčům doporučujeme free game online hry . Mj. na webu naleznete Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Adventury, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Hannah Montana, Logické hry, Auta a závodní, Deskovky, Střílecí hry, Oddechové hry, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Barbie hry apod.

Online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Velikonoční hry, Závodní, Střílečky, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Strategie, Sportovní, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Klasické, Logické a podobně.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Onlinovky zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme onlinovky zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové hry, Relaxační hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Sportovní hry, Postřehové hry, Závody aut, Akční hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Adventury, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Strategie, Brutální krvavé hry a tak dále.

Anekdoty, vtipné texty, fóry, vtipy, frky, kameňáky

Zkuste vypnout! Anekdoty, vtipné texty, fóry, vtipy, frky, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O Windows, O mužích, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O ekonomech, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, Vtipné hádanky, O Němcích, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O ženách apod.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Klíčová slova: volný čas, Pozadí na plochu počítače, Free game online hry, Stručný slovník pojmů a termínů, Onlinovky zdarma, Jihomoravský kraj, Free game online hry, odkazy, multimédia, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Státní prapory zemí světa, odkaz, Ecuador,

Jeden fór na závěr. Vtip Led:

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Charlize Theron
Tipy na zajímavé weby
Mamiko Tayama
Zajímavé internetové odkazy
Vlajka Svatého Pierra a Miquelona
Naše tipy
Online hry zdarma
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.