Dále doporučujeme, důležité informace a zábava pro volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií výstražné značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Matematické testy atd.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: politici, školství, lékařství, sport, žurnalisté a novináři, rodinné vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, mytologie, křesťanství, poruchy, profese a zaměstnání, přezdívky, národnost, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, vlastnosti, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, věda, politika, státní správa atd.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, Skvělé hry online zdarma, Skvělé hry online zdarma, Nej hry online, Santa Claus jako symbol amerických Vánoc, zdroje informací, Životopisy osobností, M, Vánoční jmenovky na dárky s s motivem Santa Clause ke stažení a vytištění, Super online kvízy, volný čas, počítače, Webové online testy zdarma

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak konvertovat, jak převést, jak otevřít, čím zobrazit, jak vytvořit, v čem spustit, jak přehrát, v čem upravit, jak exportovat, jak importovat soubory z následujících kategorií: obrazy disků, grafiku, video soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, písma, fonty, hudební audio soubory, koncovky souborů, internet a web, komprimace dat, spustitelné soubory apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, okresy České republiky, měny, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, geocaching, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU apod.

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Brutální krvavé hry, Akční hry, Bojové hry, Karetní hry, Animace, Sportovní hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Závody aut, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Strategie, Adventury, Střílečky, Pro dívky a tak dále.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online . Naleznete zde Akční gamesky, Hannah Montana, Oblíkačky, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Oddechové hry, Střílecí hry, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Omalovánky, Sportovní gamesy, online html5 hry, Adventury, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: různé, psychologie, latina, software, ekonomie a ekonomika, politika, materiály, filozofie, počítače, matematika, rostliny, zkratky, účetnictví, hardware, stavebnictví, nemoce, náboženství a křesťanství, internet, literatura, věda, cestování, český jazyk, fyzika, nápoje atd.

Keywords:Dopravní značky, URL, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, V, Hazard a gambling, internet, Online hry zdarma, Dopravní značení, Real Madrid football club, zábava, Obrázky na PC, Stručný slovník pojmů a termínů

Super free web games zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super free web games zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Hry pro děti, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Logické hry, Animace, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Relaxační hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Postřehové hry a tak dále.

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Klasické, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Závodní, Bojové online gamesy, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Karetní, Pro dívky, Střílečky, Logické, Velikonoční hry a podobně.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Frky, kameňáky, černý humor, anekdoty, ftipy, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Frky, kameňáky, černý humor, anekdoty, ftipy, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtípky o blondýnkách, O škole, Frky ze života, O Němcích, O mužích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O Slovácích, O Windows, O ženách, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech apod.

Klíčová slova: výukové pomůcky, weby, Vlajky států USA, Poker na internetu, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Přehled přípon a koncovek souborů, Přehled souborových přípon, Serbia, humor, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Nejhranější online hry zdarma, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země východní Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země jižní Asie, Antarktidy apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Vlajky jednotlivých států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Louisiana, Massachusetts, Connecticut, Oklahoma, New Jersey, Jižní Dakota, Utah, Aljaška, New Hampshire, Virginie, Arkansas, Maine, Mississippi, Minnesota, Oregon, Kansas, Wyoming, Florida, Montana, Wisconsin, Iowa, Missouri, New York, Kentucky, Kalifornie, Texas atd.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Logické, Postřehové, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Životopisy osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, herci a herečky, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Voják, Závodník, Válka, Sci-fi, Podnikatelé, Prezident USA, Český slavík, Sochař, Rakousko-Uhersko, Vojáci, Trest smrti, Olympijský vítěz, Dramatik, Francie, Sebevražda, Pedagog, Životopis, Orlík, Textařka, Avangard Omsk, Básníci, Poslanec, Angličané, Brno, Textař, Husité, Mim, Císař, Kancléř, Producent, Masový vrah, Ministři, Komik, Československo, Esejista, První republika apod.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Klíčová slova: pro děti, Vlajky jednotlivých států USA, Online testy a kvízy zdarma, Obrázky k svátku a k jmeninám, Onlinovky zdarma, Super free web games zdarma, info, Cesmína, Online adventní magazín, kuriozity, Státní prapory všech států

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země východní Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země jižní Asie, Antarktidy apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Vlajky jednotlivých států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Louisiana, Massachusetts, Connecticut, Oklahoma, New Jersey, Jižní Dakota, Utah, Aljaška, New Hampshire, Virginie, Arkansas, Maine, Mississippi, Minnesota, Oregon, Kansas, Wyoming, Florida, Montana, Wisconsin, Iowa, Missouri, New York, Kentucky, Kalifornie, Texas atd.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Afriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy, Antarktidy, ostrůvky Oceánie apod.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční všehochuť, vánoční zábava, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Francouzsky, Neviňátko, Anglicky, Jesličky, Mrazík, Tichá noc, Obrazovka, Papírový vánoční stromek, Santa Claus, Alkoholový kalendář, Květiny, Korálky, Keramika, Tablet, Lego, Řetězy, Filmy, Vídeň, Vánoční ozdoby, Ohňostroj, Osvětlení do oken, Milka, Německy, Slámový adventní věnec, Jmenovka, Rostliny, Štědrý večer, LED svíčky, K Vytisknutí, Jmelí, Windows apod.

Klíčová slova: zadarmo, webovky, Nejlepší online hry zdarma, linky, Obrázky na PC, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, cestování, Pozadí na PC ke stažení, multimédia, odkaz, zdarma, doporučujeme, Vánoční pokrmy,

Jeden fór na závěr. Vtip Nesouhlas s trestem: Při hokejovém zápase náhle vpadne na led právník a vzrušeně oznamuje dvojici hlavních arbitrů: „S výší trestu zásadně nesouhlasím a buďte si jisti, že proti němu podáme odvolání!”

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Biblické omalovánky
Doporučené odkazy
Jmenovky na vánoční dárky se Santa Clausem
Zajímavé internetové odkazy
Obrázková přání k svátku podle jmen
Partnerské weby
Mamiko Tayama
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.