Partnerské weby, technika, kultura, volný čas

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Informace, technika, kultura, volný čas

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Obrázky na PC - full HD tapety ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na PC. lze použít v phablet, PC, displej, mobilní telefon, notebook, monitor, tablet, obrazovka počítače, mobil, počítač, ultrabook a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows 98, SUSE Linux, Slackware, Windows 2000, Linux Fedora, Windows 10, Linux Mint, Java ME, Chrome OS, Mac. Full HD wallpapers na PC z kategorií Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, jídlo a nápoje, květiny, kytky, wallpapery, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, rostliny, budovy a stavby, noční města, příroda, krajina, letadla, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, auta, vojenské Army tapety a zbraně, sportovní pozadí, voda a bubliny. Zvolit si můžete z velikostí 412x846, 1536x864, 375x667, 768x1024, 800x600, 1600x2560, 1200x1920, 1440x900, 2560x1600, 1280x960, širokoúhlé 1366x768, 1366x1024, 320x568, 1440x960, 360x720, 1680x1050 atd.

Klíčová slova: pro děti, Kliparty pro dokumenty, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, humor, Obrázky k svátku a k jmeninám, Nejlepší online hry zdarma, Slovník pojmů Co je to?, zábava, Vánoční pokrmy nejen na Štědrý den, internetové stránky, F, Vánoční web, weby

Wallpapery na PC ke stažení - obrázky ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapery na PC ke stažení. lze použít v tablet, displej, notebook, phablet, mobilní telefon, počítač, PC, obrazovka počítače, monitor, mobil, smartphone a pro operační systémy Windows 10, Windows NT, Windows 98, Linux Fedora, SUSE Linux, Windows 2000, Android, macOS, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, Windows 95. Full HD wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, Formule 1, armáda, válka, zbraně, květiny, free wallpapers, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, fraktály, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, tenisté a tenistky, nature - příroda, ptáci. Dostupná rozlišení jsou 1920x1440, 1536x2560, 1920x1080, 1080x1800, 3200x1200, 1280x960, 412x846, 750x1334, 1280x768, 1536x2048, 1600x900, 1600x900, 1440x960, 2560x2048, 1280x720, 800x1280 atd.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina apod.

Kameňáky, vtipné texty, vtípky, vtipy, frky, fórky

Chcete se pobavit? Kameňáky, vtipné texty, vtípky, vtipy, frky, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, černý humor, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice apod.

Síť, technika, kultura, volný čas

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, přezdívky, psychologie, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politici, fikce a fantasy, národnost, věda, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, nadpřirozené osoby, lékařství, sport, herectví, herci a herečky, zločin a právo, záliby, vlastnosti, umělci, školství, žurnalisté a novináři atd.

Full HD tapety na PC - full HD wallpapers na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD tapety na PC. doporučujeme pro počítač, obrazovka počítače, notebook, tablet, phablet, smartphone, PC, mobilní telefon, monitor, mobil, displej a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Java ME, macOS, Windows Server 2012, Windows 98, Linux Mint, Windows 7, Windows XP, Linux Ubuntu, Android. Tapety do mobilu z kategorií květiny, kytky, auta, dopravní prostředky, noční města, voda a bubliny, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, rostliny, moře, oceány, pláže, letadla, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, motorky, motocykly. Mnoho verzí a velikostí jako 1680x1050, 854x480, 1920x1440, 1536x2048, 1080x1800, hi res 2560x1920, 320x568, 1920x1080 Full HD, 1800x1440, 2048x1080, 1152x1920, 1280x1024, 1600x2560, 1600x900, 2560x1600, 1280x854 atd.

Keywords:M, výukové pomůcky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, tipy, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, kuriozity, F, Dopravní značky, Pozadí na plochu Dopravní prostředky, Staré hry online, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zajímavosti

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj apod.

Klíčová slova: Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, V, internet, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, Online zeměpisné testy zdarma, Seznam souborových přípon, Super online hry zdarma, Vánoční jmenovky na dárky s s motivem Santa Clause ke stažení a vytištění, zadarmo, Obrázky vlajek států světa, Super online flash hry, školství

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Online vánoční webzine - vánoční web

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, vánoční filmy, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Patchwork, Tiskárna, Plzeň, Šišky, Sněhulák, Jedle, Sněhová vločka, Řetězy, Recepty, Květiny, Vánoční ozdoby, Jídlo, Vánoční prostírání, Kavkazská jedle, Brambořík, Německy, Rumové řezy, Vánoční kaktus, Bůh, Vánoční svícen, Osvětlení do oken, Písnička, Cesmína, Kinder, Perníčky, Adventní věnec, Kapr, Alkoholový kalendář, Štědrý den, Koleda, Vánoční koledy apod.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak konvertovat, jak vytvořit, v čem upravit, kterak editovat, čím zobrazit, jak přehrát, čím prohlížet, jak otevřít, v čem spustit, jak spustit soubory těchto typů: koncovky souborů, grafiku, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, písma, fonty, systémové soubory, internet a web, spustitelné soubory, hudební audio soubory, komprimace dat, obrazy disků apod.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, měny, geocaching, firmy a společnosti, země EU, státy usa, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, obecné zkratky apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako hardware, různé, materiály, psychologie, nástroje, technika, internet, filozofie, cestování, počítače, fyzika, jídlo, příroda, stavebnictví, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, rostliny, literatura, školství, kultura, sport, zkratky, software, nemoce atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií sport, chemie, náboženství a křesťanství, latina, různé, internet, věda, rostliny, hardware, nástroje, nápoje, kultura, matematika, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, politika, zločin a právo, lékařství a medicína, školství, počítače, literatura, software, materiály, filozofie atd.

Vánoční web - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Popelka, Kameňák, Jarmark, Vídeň, Štóla, Vánoční trhy, Staroměstské náměstí, Jmenovky, Linecká kolečka, Husarské knoflíky, Slámový adventní věnec, Tichá noc, Skleněné ozdoby, Televize, Pozadí, Desktop, Sám doma, Santa, Jedle, Vánoční stromek, Lego, Striezelmarkt, Vánoční ubrusy, Windows, Vánoční koule, Cesmína, Smrk, Historické ozdoby, Sněhulák, Přání, Adventní věnec apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Klíčová slova: linky, volný čas, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, Super free web games zdarma, počítače, Prapory všech zemí světa, Vánoční koledy, Dopravní značky, Stručný encyklopedický slovník, pro dospělé

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Online vánoční webzine - vánoční web

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, vánoční filmy, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Patchwork, Tiskárna, Plzeň, Šišky, Sněhulák, Jedle, Sněhová vločka, Řetězy, Recepty, Květiny, Vánoční ozdoby, Jídlo, Vánoční prostírání, Kavkazská jedle, Brambořík, Německy, Rumové řezy, Vánoční kaktus, Bůh, Vánoční svícen, Osvětlení do oken, Písnička, Cesmína, Kinder, Perníčky, Adventní věnec, Kapr, Alkoholový kalendář, Štědrý den, Koleda, Vánoční koledy apod.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak konvertovat, jak vytvořit, v čem upravit, kterak editovat, čím zobrazit, jak přehrát, čím prohlížet, jak otevřít, v čem spustit, jak spustit soubory těchto typů: koncovky souborů, grafiku, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, písma, fonty, systémové soubory, internet a web, spustitelné soubory, hudební audio soubory, komprimace dat, obrazy disků apod.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ministr, Atentát, Textař, Pittsburgh Penguins, Historik, Trest smrti, Antropolog, Poslanci, Starověký Egypt, Esejista, Voják, Královna, Čeští králové, Filozof, Charta 77, Mim, Imitátor, Archivář, Gymnasté, Slovenští prezidenti, Florida Panthers, Vůdce, Brno, Vojáci, Válka, Herec, Textařka, ČSSD, Olympijští vítězové, Kancléř, Miliardář, Životopis, New Jersey Devils, Pedagog, Hejtmani, Itálie apod.

Ftipy, anekdoty, vtipné texty, kameňáky, fóry, frky

Zkuste vypnout! Ftipy, anekdoty, vtipné texty, kameňáky, fóry, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Windows, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, O ekonomech, O ženách, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Frky ze života, O mužích, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O Němcích, O Somálcích, O škole, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, O manželství apod.

Vtipy, vtipné texty, vtípky, ftipy, frky, fórky

Chcete se pobavit? Vtipy, vtipné texty, vtípky, ftipy, frky, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, černý humor, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipné básničky apod.

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Postřehové, Akční hry, Sportovní, Karetní hry, Logické a tak podobně.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií herectví, herci a herečky, umělci, vlastnosti, křesťanství, mytologie, rodinné vztahy, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, historie, sport, národnost, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, lékařství, profese a zaměstnání, věda, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, osobnosti, politici, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online testy a kvízy zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, Wallpapery na plochu PC, odkaz, Obrázek Blondýna, Online biografie, životopisy osobností, Full HD tapety na PC, webovky, zdarma, Vlajky měst České republiky, webové stránky, Online hry zdarma,

Jeden fór na závěr. Vtip Hádanka: Víte, jak lze mezi politiky najít tři naprosté blbce? - Namátkou.

Další odkazy:

Naše tipy
Vánoční stromečky - výzdoba, druhy
Doporučené odkazy
Vánoční výzdoba má mnoho podob
Zajímavé internetové odkazy
Santa Claus jako symbol amerických Vánoc
Partnerské weby
Online hry zadarmo
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.