Partnerské weby, volný čas a zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Super online hry zdarma

Zahrajte si super online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Logické, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

Klíčová slova: hyperlinky, Seznam státních vlajek, pro děti, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Hungary, Obrázky zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, webové stránky, Obrázek Japonka, Vlajky států USA, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, zdarma, tipy

Hry pro kluky

Zapařte si hry pro kluky . V této jedinečné sbírce naleznete Bojové online gamesy, Střílečky, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, parkování - parkovačky, Strategie, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Závodní, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Logické, Klasické a podobně.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: přezdívky, politika, křesťanství, školství, nadpřirozené osoby, poruchy, historie, sport, mytologie, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, lékařství, věda, politici, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, umělci, státní správa atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Wallpapers na PC - wallpapery do mobilu

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na PC. doporučujeme pro tablet, mobil, obrazovka počítače, displej, mobilní telefon, smartphone, notebook, phablet, monitor, počítač, PC a pro operační systémy Windows Me, Windows 98, macOS, Microsoft Windows Vista, Java ME, Mac, Windows NT, Windows 10, Chrome OS, Linux Fedora, Windows 7. Wallpapers na plochu počítače z kategorií free wallpapers, vesmír, kosmos, fraktály, oceán, moře, pláže, zvířata, sportovní a závodní auta, Formule 1, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, Rally, závody aut, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, květiny, fantasy, nature - příroda. Dostupné rozměry 1366x1024, 2560x1920, 1152x1920, 1280x1024, 800x600, 360x760, 1200x1920, 854x480, 1920x1080 Full HD, 1920x1280, 1536x2048, 1680x1050, 320x568, 2048x1080, 1600x2560, 768x1024 atd.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Keywords:Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Hry pro nejmenší online, info, cestování, Sněhulák, A, doporučujeme, internetové stránky, Smuteční kondolence, zadarmo, Slovník pojmů Co je to?, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Síť, volný čas a zábava

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Delaware, New Jersey, Severní Karolína, Severní Dakota, Virginie, Arizona, Texas, Nebraska, Iowa, Jižní Dakota, Maine, Florida, Havaj, Montana, New Hampshire, Kentucky, Západní Virginie, Washington, Missouri, Arkansas, Aljaška, Massachusetts, Oregon, Kansas, Maryland, Jižní Karolína atd.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. New Jersey Devils, Producent, Brno, Novinář, KHL, Máj, Textařka, Vrah, Atentát, Slovenští prezidenti, Rétorika, Obchodník, Philadelphia Flyers, Česká královna, Miliardáři, Florida Panthers, Ital, Zlatý slavík, Čeští králové, Romantismus, Manýrismus, Miliardář, Podnikatelé, Archivář, Filozof, Diplomat, Nobelova cena, Poprava, Spisovatel, Právník, Státník, Hejtmani, Gymnasté, Hejtman, Režisér, Textař apod.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Florida, Rhode Island, Jižní Dakota, Nebraska, Georgie, Severní Dakota, Connecticut, Havaj, Delaware, Kansas, Missouri, New Hampshire, Michigan, Illinois, New York, Vermont, Indiana, Maryland, Utah, Montana, Kentucky, Massachusetts, Washington, Alabama, Jižní Karolína, Virginie atd.

Klíčová slova: Hry pro kluky, zdroje informací, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Tipy na výlet, odkazy, Wallpapers na plochu PC, Biografie slavných osobností, Obrázky krásných sexy žen., humor, Online geografické testy zdarma bez registrace, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, internet

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Informace, volný čas a zábava

Online geografické testy zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online geografické testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Vánoční online hry, Oddechové, Střílečky, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Klasické, Logické, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Pro dívky, Strategie, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Karetní a podobně.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: různé, latina, bankovnictví, český jazyk, náboženství a křesťanství, materiály, nápoje, příroda, věda, chemie, nemoce, školství, matematika, technika, lékařství a medicína, hardware, politika, počítače, sport, kultura, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, zločin a právo, nástroje atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Wallpapers na plochu PC - tapety na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na plochu PC. lze použít v počítač, ultrabook, mobilní telefon, PC, mobil, obrazovka počítače, notebook, displej, monitor, tablet, smartphone a pro operační systémy Java ME, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Mac, BlackBerry OS, Windows XP, Microsoft Windows Vista, Windows 10, Windows Server 2012, FreeBSD. Pozadí na plochu PC z kategorií wallpapery, zvířata, květiny, kytky, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, sportovní pozadí, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, rostliny, jídlo a nápoje, hudební tapety, adventní a vánoční tapety. Dostupná rozlišení jsou 1080x1800, 1280x1024, 2560x2048, 768x1024, 800x1280, 360x640, 1600x2560, 1920x1280, 1366x1024, 1440x2560, 1536x2560, 1024x768, 2560x1440, 412x846, 1280x768, 1920x1200 atd.

Klíčová slova: multimédia, Americké federální vlajky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Anastacia, Dopravní značky, URL, zeměpis, Tapety na plochu zdarma, zajímavosti, M, webovky

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Náš tip, volný čas a zábava

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Anekdoty, vtipné texty, frky, fóry, ftipy, černý humor

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtipné texty, frky, fóry, ftipy, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipy o metanolu, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, kameňáky, frky o zvířatech, vtipné citáty, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení apod.

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční dárky, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Papírové ozdoby, Desktop, Historické ozdoby, Vánoční kaktus, Vánoční hvězda, Brno, Samolepky, Slámový adventní věnec, Recepty, Anděl, Písnička, Pozadí, Tapeta, Kapr, Pastýř, LED svíčky, Kuba, Jmenovky, Omalovánky, Vinná klobása, Keramika, Tablet, Monitor, Alkoholový kalendář, Staroměstské náměstí, Štědrý večer, Drážďany, Anglicky, K Tisku, Dia, Rumové řezy apod.

Klíčová slova: Dopravní značení, volný čas, F, Wallpapers na PC, Online testy zdarma bez registrace, 3D a digital Wallpapers, zábava, kuriozity, odkaz, Stručný encyklopedický slovník, Počítačové tapety pro Windows, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Obrázek Těhulky,

Jeden fór na závěr. Vtip Nejchytřejší blondýna: Víte, která blondýna je nejchytřejší? Zlatý retrívr.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Obrázky a kliparty zdarma ke stažení
Doporučené odkazy
Angelina Jolie
Zajímavé internetové odkazy
Přání k narozeninám
Partnerské weby
Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.