Tipy na zajímavé weby, volný čas a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Fórky, frky, ftipy, vtípky, anekdoty, černý humor

Chcete se pobavit? Fórky, frky, ftipy, vtípky, anekdoty, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, černý humor, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipné citáty, kameňáky apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Staré hry online

Zapařte si staré hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Klasické, Oddechové, Závodní, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Strategie, Logické, Pro dívky, Karetní, Stolní hry a deskovky, Sportovní, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry a podobně.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Prezident USA, Trest smrti, Esejista, Válka, Ministři, Protektorát, Prezident, Egypt, Američané, Skladatel, Rock ‚n‘ Roll, Teolog, Francie, Renesance, Habsburkové, Kancléř, Sochař, Čech, Český slavík, ČSSD, Pittsburgh Penguins, Scénárista, Atentát, Státník, Prezidenti, Masový vrah, Olympijský vítěz, Hejtmani, Hejtman, New Jersey Devils, Královna, Stoletá válka, Vojevůdce, Antropolog, Manýrismus, Ministr zahraničí apod.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, Staré hry online, PC pozadí pro Windows, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Shakira, Městské a obecní prapory obcí ČR, cestování, zeměpis, Online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, V, multimédia, Americké federální vlajky

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako software, různé, nápoje, stavebnictví, lékařství a medicína, politika, jídlo, nemoce, český jazyk, věda, příroda, fyzika, technika, latina, zločin a právo, bankovnictví, filozofie, chemie, zkratky, kultura, náboženství a křesťanství, rostliny, školství, psychologie atd.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Náš tip, volný čas a zábava

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Keywords:Online životopisy, biografie slavných osobností, Přehled zkratek a akronymů, Dopravní značení, zajímavosti, Omalovánky - dinosauři, Adventní magazín, Životopisy slavných osobností, Seznam souborových přípon, Nikki Cox, Hry pro nejmenší online, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Webové html5 hry zdarma

Adventní magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak se podívejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Advent, Ježíšek, Adventní kalendář, Vánoční hvězda, Tichá noc, Pastýř, Staroměstské náměstí, Husarské knoflíky, Ježíš Kristus, Jesličky, Atmosféra, Film, Blahopřání, Linux, Vánoční tapety, Strom, Jmelí, Adventní věnec, Plocha, Jingle Bells, Kavkazská jedle, Vykrajovátka, Štóla, Plzeň, Vánoce, Betlém, Papírové ozdoby, Keramika, Vánoční svařák, Vánoční koule, Píseň apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: literatura, věda, chemie, internet, fyzika, jídlo, stavebnictví, politika, hardware, příroda, různé, počítače, rostliny, technika, software, materiály, zločin a právo, kultura, náboženství a křesťanství, nemoce, nástroje, český jazyk, zkratky, cestování atd.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, regionů Francie atd.

Internet, síť, volný čas a zábava

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Vyzkoušejte nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Americké federální vlajky

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Colorado, Západní Virginie, Arizona, Connecticut, Jižní Dakota, Arkansas, Illinois, Texas, Rhode Island, Havaj, Vermont, Iowa, Delaware, Wyoming, Wisconsin, Washington, Severní Dakota, Ohio, Idaho, Michigan, Virginie, Massachusetts, Maine, Utah, Aljaška, Nebraska atd.

Klíčová slova: info, F, Státní prapory zemí světa, Vlajky, flags, Databáze osobností Kdo je to?, kuriozity, Nejlepší zeměpisné kvízy, Narozeninová přání a přáníčka, zábava, F, M, Online hry pro děti zdarma

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako stavby, ženy a dívky, náboženství, dopravní prostředky, halloween, hmyz, symboly, muži, přístroje, jídlo a nápoje, láska, zelenina, věda, květiny, rostliny, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, nástroje a přístroje, ovoce, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, ptáci atd.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Pozadí na PC ke stažení - full HD pozadí ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na PC ke stažení. doporučujeme pro tablet, mobil, ultrabook, notebook, monitor, PC, mobilní telefon, počítač, displej, phablet, smartphone a pro operační systémy Linux Fedora, Windows 7, OSX, Windows 10 Mobile, Java ME, Android, Chrome OS, Windows XP, Apple iOS (iPhone), Mac, Windows 95. Wallpapers na plochu počítače z kategorií Formule 1, nature - příroda, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, zvířata, sportovní a závodní auta, motorky, vesmír, kosmos, ptáci, fraktály, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, free wallpapers, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery. Mnoho verzí a velikostí jako širokoúhlé 1366x768, 1600x900, 2560x1920, 1280x720, 1600x1200, 1800x1440, 360x640, 2160x3840, 360x720, 750x1334, 1152x768, 1366x768, 4800x1200, 854x480, 1920x1080, 1920x1440 atd.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, Kliparty pro Office, Super online kvízy, Countries and flags, webové stránky, Webové html5 hry zdarma, školství, Bhutan, hyperlinky, URL, zdroje informací

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako stavby, ženy a dívky, náboženství, dopravní prostředky, halloween, hmyz, symboly, muži, přístroje, jídlo a nápoje, láska, zelenina, věda, květiny, rostliny, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, nástroje a přístroje, ovoce, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, ptáci atd.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Síť, volný čas a zábava

Online vánoční magazín - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Striezelmarkt, Vánoční kaktus, K Vytisknutí, Anděl, Rostliny, Vídeňský punč, Adventní svícen, Blahopřání, Pokrmy, Štědrý večer, Německy, Samolepky, Drážďany, Adventní věnec, Keramika, Alkoholový kalendář, Košíčky, Špalda, Vánoce, Koleda, Vinná klobása, Umělý vánoční stromek, Jmelí, SMS, Tapeta, Květiny, Tiskárna, LED svíčky, Wallpaper, Sněhulák, Ježíš Kristus apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Klíčová slova: V, pro děti, Pozadí na plochu počítače, Americké federální vlajky, Prapory regionů a království, Vtipy, Online vánoční magazín, odkazy, Obrázky, kliparty, A, Online hry zdarma, Super online hry zdarma, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení,

Jeden fór na závěr. Vtip Vypadly pojistky: V restauraci. "Nebojte se, to jenom vypadly pojistky," řekl hostinský.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Online hry zdarma
Partnerské weby
Rose McGowan
Zajímavé internetové odkazy
Madonna
Tipy na zajímavé weby
Grunge rock music
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.