Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Online geografické testy zdarma bez registrace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Informace, technika, kultura, volný čas

Free game online hry

Zapařte si free game online hry. Vybírejte z kategorií Sportovní, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Logické, Závodní moto hry, Postřehové a tak podobně.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Vtípky, anekdoty, fóry, vtipné texty, frky, vtipy

Potřebujete se uvolnit? Vtípky, anekdoty, fóry, vtipné texty, frky, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O Windows, Frky ze života, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, Vtipné hádanky, O manželství, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, O Němcích, O ženách, O Somálcích, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu apod.

Klíčová slova: V, Skvělé hry online zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Vlajky amerických států USA, Svatební blahopřání a texty, doporučujeme, Wallpapery na tablet, odkazy, Velikonoční textová blahopřání, webovky, volný čas, info, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Síť, technika, kultura, volný čas

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Keywords:Státní prapory, Wallpapers na plochu PC, weby, zeměpis, Vánoční trhy, pro dospělé, Nejlepší školní testy a kvízy, Adventní magazín, Vánoční svícen, Vánoční magazín, Seznam vlajek měst České republiky, linky

Full HD tapety ke stažení - obrázky ke stažení

Dále vám doporučujeme: Full HD tapety ke stažení. jsou vhodná pro smartphone, phablet, tablet, mobil, notebook, počítač, monitor, PC, ultrabook, mobilní telefon, displej a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows NT, SUSE Linux, OSX, Linux Mint, Windows Me, Microsoft Windows 8, Windows 98, Windows 7. Tapety na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní pozadí, auta, letadla, dopravní prostředky, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, rostliny, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje. Zvolte si z rozměrů 1440x2560, 1280x800, 412x846, HD 1280x720, 1366x1024, 1280x1024, 1536x2048, 1280x960, 2560x1600, 1536x2560, 1280x768, 1152x864, hi res 2560x1920, 1440x960, 2048x1536, 1920x1080 Full HD atd.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, informativní provozní značení apod.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Zlínský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, V, Vánoční přáníčka a adventní blahopřání a PF do Nového roku, kuriozity, humor, Online hry pro děti zdarma, Jmenovky na dárky, Životopisy osobností, internetové stránky, multimédia, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Vtípky, ftipy, anekdoty, vtipné texty, fóry, fórky

Zkuste vypnout! Vtípky, ftipy, anekdoty, vtipné texty, fóry, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipné básničky, poslední věty před smrtí apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země jižní Asie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Afriky apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: příroda, sport, literatura, politika, psychologie, filozofie, bankovnictví, různé, fyzika, hardware, stavebnictví, věda, počítače, nemoce, rostliny, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína, jídlo, nástroje, software, materiály, technika, účetnictví, ekonomie a ekonomika atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií internet, chemie, bankovnictví, účetnictví, náboženství a křesťanství, příroda, technika, jídlo, český jazyk, zločin a právo, cestování, zkratky, lékařství a medicína, latina, fyzika, nástroje, nemoce, školství, hardware, stavebnictví, materiály, software, sport, počítače atd.

Klíčová slova: URL, Ilustrační obrázky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Kate Hudson, výukové pomůcky, webové stránky, Online geografické testy zdarma bez registrace, Jmenovky na vánoční dárky ke stažení, školství, M, Přehled souborových přípon

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Klíčová slova: hyperlinky, zdroje informací, Kliparty zdarma ke stažení, Federace USA, pro děti, Ecuador, internet, Přehled zkratek a akronymů, zadarmo, tipy, počítače, odkaz, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma,

Jeden fór na závěr. Vtip Poslední vůle: "Otče, přišel notář, prý chceš sepsat poslední vůli." "Ano, ale neříkej to tak nahlas, maminka by zase jako posledně začala nehorázně utrácet za černé šaty."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Jmenovky na dárky ke stažení
Partnerské weby
Serbia
Zajímavé internetové odkazy
Online hry zdarma
Naše tipy
Ježíšek nebo Santa?
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.