Zajímavé odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, významné osobnosti, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Slováci, Prezidenti, New York Rangers, Zpěvačky, Dabérka, Hejtmani, Vládce, Kněz, Vojevůdce, Poprava, Obchodník, Olympiáda, Antropolog, Nežijící, Vojáci, Komik, Filozof, Protektorát, Lord, Hokejisté, Státník, Ministr, HIV pozitivní, Atentát, Malíř, Rakousko-Uhersko, Olympijští vítězové, Sebevražda, Sochař, Ital, Češi, Němci, Hokej, Archivář, Historik, Textař apod.

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické, Karetní hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

černý humor, kameňáky, frky, ftipy, vtipné texty, vtipy

Zkuste vypnout! černý humor, kameňáky, frky, ftipy, vtipné texty, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipné citáty apod.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Klíčová slova: Životopisy slavných osobností, odkazy, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, cestování, Wallpapers Formule 1, Webové online testy zdarma, Skvělé hry online zdarma, Wallpapers na PC ke stažení, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, Slovník pojmů Co je to?, info, zajímavosti, zeměpis

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Keywords:pro děti, zdarma, V, tipy, India, Webové online testy zdarma, Vánoční magazín, Obrázky vlajek měst ČR, Vlajka Trinidadu a Tobago, Super online hry zdarma, Super online flash hry, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma . Naleznete zde Oddechové, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Bojové online gamesy, Střílečky, Sportovní, Karetní, Hry na vaření a smažení, Klasické, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Závodní, Pro dívky, Logické a podobně.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: školství, zkratky, literatura, filozofie, chemie, bankovnictví, internet, jídlo, rostliny, věda, cestování, příroda, náboženství a křesťanství, kultura, účetnictví, sport, hardware, technika, latina, různé, český jazyk, matematika, nástroje, politika atd.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Tapety na PC zdarma ke stažení - wallpapers na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro tablet, smartphone, notebook, monitor, PC, obrazovka počítače, displej, mobilní telefon, ultrabook, počítač, mobil a pro operační systémy Linux Xubuntu, Chrome OS, Windows Server 2012, Lubuntu, Windows NT, Android, Windows Me, Linux Fedora, Microsoft Windows 8, Windows 7, Microsoft Windows Vista. Wallpapers na zdarma PC ke stažení z kategorií fraktály, Formule 1, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, květiny, vesmír, kosmos, ptáci, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, free wallpapers, Rally, závody aut, flóra, stromy, nature - příroda. Mnoho verzí a velikostí jako 1366x1024, 1800x1440, 1200x1920, 2560x2048, Full HD 1080x1920, 1024x600, 1280x720, 1024x768, 360x640, 393x786, 360x760, 1600x2560, 1280x960, 1600x900, 1280x768, 1536x2560 atd.

Klíčová slova: počítače, Hry pro kluky, Stručný encyklopedický slovník, Obrázek Make up, internet, webovky, Online hry zdarma, Blahopřání k MDŽ, weby, multimédia, Tapety na PC zdarma ke stažení, zadarmo

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, vánoční přání, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ostrava, Německy, Milka, Pro děti, Tiskárna, Jarmark, Drážďany, Kameňák, Betlém, Kinder, Vánoční ozdoby, K Vytištění, Bůh, Keramický adventní věnec, Vánoční světýlka, Ježíš Kristus, Vánoční trhy, Adventní neděle, Umělý vánoční stromek, Windows, Písnička, Historické ozdoby, Omalovánky, Plocha, Sněhová vločka, Vykrajovátka, Svíčky, Linux, Televize, Píseň, Alkoholový kalendář apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: podnikání a podnikatelé, věda, politici, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, osobnosti, herectví, herci a herečky, přezdívky, sport, nadpřirozené osoby, lékařství, psychologie, školství, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, fikce a fantasy, záliby, zločin a právo, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Velikonoční hry, Karetní, Stolní hry a deskovky, Závodní, Oddechové, Sportovní, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Vánoční online hry, Logické, Střílečky, Pro dívky, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky a podobně.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, herci a herečky, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, křesťané a svatí atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Normalizace, Nobelova cena, Hudba, Skladatel, Antropolog, Historik, Masový vrah, Malíř, Exilový prezident, Ministr, Slováci, New Jersey Devils, New York Rangers, Zavražděn, Žhavé výstřely, Náboženství, Francouz, Orlík, Kněz, Dramatik, Dabérka, Scénárista, Překladatel, Křesťanství, Rock ‚n‘ Roll, Atentát, KHL, Upálen, Trest smrti, Habsburkové, Gymnasté, Kladno, Washington Capitals, Nežijící, Spisovatel, Podnikatel apod.

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země střední Asie, země východní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země Afriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, Antarktidy apod.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Seznam státních vlajek, Full HD tapety na PC, Vlajka Niue, doporučujeme, Hry pro kluky, F, Online hry zdarma, č, Kliparty pro dokumenty, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, vánoční přání, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ostrava, Německy, Milka, Pro děti, Tiskárna, Jarmark, Drážďany, Kameňák, Betlém, Kinder, Vánoční ozdoby, K Vytištění, Bůh, Keramický adventní věnec, Vánoční světýlka, Ježíš Kristus, Vánoční trhy, Adventní neděle, Umělý vánoční stromek, Windows, Písnička, Historické ozdoby, Omalovánky, Plocha, Sněhová vločka, Vykrajovátka, Svíčky, Linux, Televize, Píseň, Alkoholový kalendář apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: podnikání a podnikatelé, věda, politici, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, osobnosti, herectví, herci a herečky, přezdívky, sport, nadpřirozené osoby, lékařství, psychologie, školství, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, fikce a fantasy, záliby, zločin a právo, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Klíčová slova: A, hyperlinky, R, linky, zdroje informací, Mezinárodní den žen, Seznam zkratek a akronymů, Online hry zdarma, Online testy a kvízy zdarma, Online vánoční webzine, školství, internetové stránky, Zamilované sms vzkazy,

Jeden fór na závěr. Vtip Budíček: Proč mají teplouši rádi ráno? Milují buzení.

Další odkazy:

Partnerské weby
Přání k jmeninám, sms ke svátku
Naše tipy
Vše pro kolo
Zajímavé internetové odkazy
Madonna
Tipy na zajímavé weby
FC Barcelona
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.