Zajímavé odkazy pro děti, studenty i dospělé

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Obrázky na PC - full HD tapety na PC zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na PC. doporučujeme pro počítač, phablet, displej, PC, mobil, smartphone, obrazovka počítače, notebook, mobilní telefon, ultrabook, tablet a pro operační systémy BlackBerry OS, Mac, Linux Mint, OSX, Windows 10, Microsoft Windows Vista, Linux Ubuntu, Windows 98, Windows Me, Windows XP, Chrome OS. Tapety do mobilu z kategorií auta, hudební tapety, zvířata, letadla, wallpapery, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, noční města, dopravní prostředky, květiny, kytky, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie. Vyberte si rozměr z 1280x1024, 1152x864, HD 1280x720, 1920x1200, Full HD 1080x1920, 1440x2560, 1536x2048, 393x786, 1440x960, 2048x1536, 1152x1920, 800x600, 2048x1080, 1440x900, 375x812, 854x480 atd.

Fórky, frky, vtipné texty, ftipy, anekdoty, fóry

Zkuste vypnout! Fórky, frky, vtipné texty, ftipy, anekdoty, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, černý humor, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, kameňáky, vtipy o facebooku, vtipné hádanky apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: křesťanství, rodinné vztahy, vlastnosti, psychologie, poruchy, umělci, lékařství, sport, osobnosti, školství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, národnost, podnikání a podnikatelé, státní správa, záliby, přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, věda, filozofie, historie atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Klíčová slova: linky, F, Seznam vlajek amerických států, zadarmo, Jmenovky na dárky ke stažení, Nejlepší zeměpisné kvízy, Přehled přípon a koncovek souborů, Online životopisy, biografie slavných osobností, Co je to omalovánka?, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, multimédia, V, Přehled formátů souborů

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: významné osobnosti, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Továrník, Imitátor, Královna, Herečka, Lord, Mim, Faraon, Teolog, Poprava, Atentát, Němci, Scénárista, Komik, Čeští králové, Dabérka, Nobelova cena, Malíř, Normalizace, Archivář, Masový vrah, ČSSD, Kladno, Stoletá válka, Boston Bruins, Životopis, Císař, Hokej, Pittsburgh Penguins, Habsburkové, Komunisté, Dallas Stars, Sebevražda, Ekonom, Brno, Herec, Máj apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, informativní provozní značení apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: zkratky, lékařství a medicína, rostliny, nemoce, fyzika, software, příroda, účetnictví, různé, chemie, stavebnictví, kultura, psychologie, ekonomie a ekonomika, náboženství a křesťanství, bankovnictví, matematika, materiály, nápoje, počítače, věda, latina, politika, český jazyk atd.

Keywords:hyperlinky, webové stránky, školství, Obrázky vlajek států světa, Jak si vybrat vánoční stromeček?, Dopravní značky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Vánoční web, Textová přáníčka a obrázky k svátku, zdarma, Webové online testy zdarma, weby

Vlajky zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, Antarktidy, státy Blízkého východu, země střední Asie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země Afriky, země východní Asie apod.

Vlajky amerických států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Illinois, Wyoming, Jižní Karolína, Connecticut, Nebraska, New York, Kansas, Massachusetts, Ohio, Missouri, Iowa, Severní Dakota, Oklahoma, Georgie, Arizona, Aljaška, Jižní Dakota, Kalifornie, Louisiana, Maryland, Virginie, Michigan, Kentucky, Mississippi, Delaware, Západní Virginie atd.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Ftipy, černý humor, vtipné texty, vtipy, fóry, anekdoty

Chcete se pobavit? Ftipy, černý humor, vtipné texty, vtipy, fóry, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O Windows, Vtipy o policajtech, O Němcích, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, O škole, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: výukové pomůcky, zdroje informací, kuriozity, Romantické zamilované sms vzkazy, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, odkazy, Hry pro kluky, Ježíšek, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Městské a obecní prapory obcí ČR, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, pro dospělé

Super online flash hry

Vyzkoušejte super online flash hry . Naleznete zde Pro dívky, Sportovní, Oddechové, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Strategie, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Závodní, Klasické, Logické, Vánoční online hry, Karetní, Hry na vaření a smažení a podobně.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Vlajky zemí světa, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Tipy na nejoblíbenější vánoční filmy, URL, cestování, Nejhranější online hry zdarma, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, Full HD pozadí na PC, ú, Kliparty pro Office

Super online flash hry

Vyzkoušejte super online flash hry . Naleznete zde Pro dívky, Sportovní, Oddechové, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Strategie, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Závodní, Klasické, Logické, Vánoční online hry, Karetní, Hry na vaření a smažení a podobně.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Super online flash hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online flash hry. Naleznete zde Závodní moto hry, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Logické, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Akční hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Super online flash hry, tipy, Webové online testy zdarma, Obrázky a kliparty zdarma, Vánoce symbol klidu, míru a pohody, volný čas, Vlajky amerických států USA, internetové stránky, zajímavosti, Online hry zdarma, Super online flash hry, Geography and flags,

Jeden fór na závěr. Vtip Blbej den: Víte, čemu se říká fakt blbej den? Když jste s bráchou siamská dvojčata, máte společný zadek, brácha je gay a jde na rande.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Wayne Rooney
Doporučené odkazy
Guyana
Partnerské weby
Vánoční přání a blahopřání
Naše tipy
Omalovánky k vytištění pro děti
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.