Dále doporučujeme, volný čas a zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Náš tip, volný čas a zábava

Moudrosti, rčení, moudra, motta, aforismy, úsloví, přísloví

Citáty slavných, Moudrosti, rčení, moudra, motta, aforismy, úsloví, přísloví, . Mj. na webu naleznete citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak spustit, jak konvertovat, jak otevřít, jak vytvořit, kterak editovat, čím prohlížet, jak exportovat, čím zobrazit, jak převést, v čem upravit následující typy souborů: obrazy disků, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, hudební audio soubory, systémové soubory, internet a web, šablony dokumentů, dokumenty, video soubory apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zdroje informací, webovky, Obrázek k vybarvení Mikuláš, info, Přehled zkratek a akronymů, Pozadí na PC ke stažení, Stromečky, Skvělé hry online zdarma, pro dospělé, webové stránky, Wallpapers na zdarma PC ke stažení

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země střední Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země východní Asie apod.

Vtípky, frky, fóry, vtipné texty, fórky, ftipy

Chcete se pobavit? Vtípky, frky, fóry, vtipné texty, fórky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, černý humor, vtipy o metanolu, murphyho zákony, kameňáky, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, poslední věty před smrtí apod.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Alabama, Wyoming, Maryland, Jižní Karolína, Kalifornie, Utah, Delaware, Severní Dakota, Idaho, New Jersey, Vermont, Wisconsin, Kentucky, Florida, Iowa, Aljaška, Nové Mexiko, Jižní Dakota, Havaj, Kansas, Pensylvánie, Washington, Michigan, Georgie, New Hampshire, Louisiana atd.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Keywords:Přehled přípon a koncovek souborů, Přehled souborových přípon, Biografie známých osobností, odkazy, Striptease, Online adventní magazín, internetové stránky, B, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, hyperlinky, Vlajky států USA, doporučujeme

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj apod.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Bonmoty, výroky, hlášky, moudrosti, rčení, přísloví, myšlenky

Slavné citáty, Bonmoty, výroky, hlášky, moudrosti, rčení, přísloví, myšlenky, z kategorií citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o životě, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o lži od různých známých osobností.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Vtipy, vtipné texty, anekdoty, frky, vtípky, fóry

Potřebujete se uvolnit? Vtipy, vtipné texty, anekdoty, frky, vtípky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, Frky o tchýních, O Windows, O ženách, Frky ze života, Vtipné hádanky, O Slovácích, O ekonomech, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, Vtipy o policajtech apod.

Klíčová slova: Vše o Vánocích, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Warez Movies, software, music mp3, zábava, Obrázky vlajek měst ČR, kuriozity, 3D a digital Wallpapers, Super online kvízy, V, zeměpis, výukové pomůcky

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak importovat, čím zobrazit, jak spustit, jak otevřít, v čem upravit, kterak editovat, jak vytvořit, v čem spustit, jak konvertovat, jak exportovat soubory z následujících kategorií: spustitelné soubory, hudební audio soubory, dokumenty, obrazy disků, konfigurační soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, písma, fonty, internet a web, video soubory, systémové soubory apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Informace, volný čas a zábava

Online hry pro děti zdarma

Vyzkoušejte online hry pro děti zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, strategické hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Logické, Postřehové a tak podobně.

Online hry pro děti zdarma

Zkuste online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní hry, Hry pro děti, Strategie, Logické hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Akční hry, Pro dívky, Adventury, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Animace a tak dále.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Itálie, Prezident USA, ČSSD, Zpěvačky, Rétorika, Novinář, Sochař, Vojevůdce, Hokejisté, Rakousko-Uhersko, Básník, Vrah, Němci, Životopis, Textařka, Husité, Poprava, Lord, Básníci, Čech, Továrník, Masový vrah, Žijící, Exilový prezident, Fotograf, Slováci, Mim, Pop, New York Rangers, Diplomat, Sebevražda, Skladatel, KHL, AIDS, Náboženství, Politik apod.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Klíčová slova: tipy, zadarmo, Full HD pozadí na PC, Vánoční svíčky, školství, Životopisy slavných osobností, V, Tipy na vánoční dárky pro děti i dospělé, Státní prapory států světa, linky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak importovat, čím zobrazit, jak spustit, jak otevřít, v čem upravit, kterak editovat, jak vytvořit, v čem spustit, jak konvertovat, jak exportovat soubory z následujících kategorií: spustitelné soubory, hudební audio soubory, dokumenty, obrazy disků, konfigurační soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, písma, fonty, internet a web, video soubory, systémové soubory apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Síť, volný čas a zábava

Vtipné texty, vtipy, kameňáky, fórky, anekdoty, ftipy

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, vtipy, kameňáky, fórky, anekdoty, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O ekonomech, O mužích, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, O Němcích, Frky ze života, O zvířátkách, O Somálcích, O Windows, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční dárky, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Pro děti, Vánoční svařák, Vykrajovátka, Štědrý den, Korálky, Nový rok, Borovice, Husarské knoflíky, bezlepkové cukroví, Šišky, Keramický adventní věnec, Keramika, Ostrava, Skleněné ozdoby, Vinná klobása, Kameňák, Dárky, Vánoční hvězda, Vánoční svíčky, Text, Štěstí, Windows, Vánoční prostírání, Milka, Santa Claus, Alkoholový kalendář, Neviňátko, Osvětlení, Přání, Vánoční pozadí, Striezelmarkt apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sport, školství, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, záliby, psychologie, osobnosti, lékařství, poruchy, fikce a fantasy, politici, přezdívky, křesťanství, historie, politika, žurnalisté a novináři, státní správa, národnost, umělci, vlastnosti atd.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Klíčová slova: humor, Slovník pojmů Co je to?, zdarma, Vlajky spojených států amerických, Staré hry online, Taiwan, V, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Super online flash hry, Nejhranější hry online, volný čas, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online hry zdarma,

Několik fórů na závěr. Vtip Kanibal: Jak se říká rozhodčímu, který vyloučí více než tři čtvrtiny hokejistů? Kanibal.

"Víš, že na Kubě probíhá fidelizace?" - "Ne !?" - "No - koho chytnou, toho vykastrujou."

Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Vánoční tapeta
Partnerské weby
Baccarat card game
Doporučené odkazy
Adventní obrázky a kliparty ke stažení zdarma
Tipy na zajímavé weby
Texas hold em Indonesia
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přáníčko k narozeninám:

Přáníčko k narozeninám dětem
Narozeninové přání pro ženu
Přáníčka k narozeninám pro muže
Texty z lásky k narozeninám
Narozeninové blahopřání podle jmen

Gratulace, blahopřání, přání a přáníčka:

Hezká přáníčka k jmeninám podle jmen
Jednoduchá přáníčka výročí svatby
Hezká SMS, MMS báseň ke svátku
Zajímavá přání pro novomanžele
Neobvyklá blahopřání k jmeninám pro manžela
Vzorová přání k svátku
Veselá SMS, MMS texty k narozeninám
Netradiční básnička k narozeninám
Humorná textová přání k narozeninám
Veršovaná přání k sňatku

Novoroční blahopřání, vánoční gratulace a adventní přání:

Přání k Vánocům
Vánoční gratulace ke stažení
Novoroční přání
Vánoční blahopřání ke stáhnutí
Elektronické vánoční přání
Elektronická novoročenka
Přání k adventu
Adventní přáníčka zdarma
Originální vánoční gratulace
Přáníčka do nového roku

Romantické vzkazy:

Romantické zprávy na dobrou noc
Romantické SMSky pro holku
Romantické verše klukovi
Zamilované verše holce
Zamilované SMSky pro miláčka
Zamilované psaní pro kluka
Vyznání lásky pomocí sms
Zamilované básničky miláčkovi