Dále doporučujeme, cestování, hry a informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

úsloví, výroky, moudrosti, myšlenky, hlášky, přísloví, rčení

Slavné citáty, úsloví, výroky, moudrosti, myšlenky, hlášky, přísloví, rčení, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o lži, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o bohu od různých známých osobností.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Náš tip, cestování, hry a informace

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Texas, Florida, Arizona, Wyoming, Wisconsin, Západní Virginie, Georgie, Massachusetts, Arkansas, Indiana, Kentucky, Oregon, Utah, Alabama, Colorado, New York, Maine, Jižní Karolína, Idaho, Washington, Michigan, Pensylvánie, Kalifornie, Rhode Island, Nové Mexiko, Havaj atd.

Klíčová slova: odkaz, ú, cestování, Stručný encyklopedický slovník, Djibouti, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zábava, Online zeměpisné testy zdarma, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, školství, Nejhranější hry online, Hry pro dívky online, weby

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, kterak editovat, čím prohlížet, jak exportovat, jak vytvořit, jak spustit, v čem upravit, jak otevřít, čím zobrazit, jak importovat, jak přehrát soubory těchto typů: internet a web, písma, fonty, video soubory, spustitelné soubory, komprimace dat, obrazy disků, grafiku, hudební audio soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, systémové soubory, konfigurační soubory apod.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Síť, cestování, hry a informace

Online adventní magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Štědrý večer, Tichá noc, Text, Ježíš Kristus, Neviňátko, Papírový vánoční stromek, Cesmína, Atmosféra, LED svíčky, Vánoční pozadí, Historické ozdoby, Vánoční svícen, Dárky, Kameňák, Špalda, Windows, Košíčky, Vánoční trhy, Wallpaper, Rostliny, Vykrajovátka, Kapr, Řetězy, Smrk, Adventní neděle, Přání, Jezulátko, Jesličky, Přáníčko, Jingle Bells, Desktop apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, zahraniční značky apod.

Keywords:PC tapety pro Windows, hyperlinky, Stručný encyklopedický slovník, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Omalovánky pro malé děti, Online testy zdarma bez registrace, výukové pomůcky, zadarmo, Emma Watson, linky, humor, Dopravní značky

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: cestování, software, fyzika, zkratky, internet, věda, matematika, zločin a právo, nástroje, kultura, filozofie, technika, literatura, sport, materiály, bankovnictví, český jazyk, psychologie, chemie, hardware, školství, účetnictví, různé, rostliny atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Alabama, Indiana, Idaho, Jižní Karolína, Nevada, Wyoming, Aljaška, Minnesota, Colorado, Ohio, Oregon, Mississippi, Illinois, Havaj, Georgie, Vermont, Rhode Island, Florida, Montana, Maryland, Jižní Dakota, Utah, Massachusetts, Pensylvánie, Oklahoma, Nové Mexiko atd.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Pozadí na PC - full HD tapety na PC

Také doporučujeme: Pozadí na PC. doporučujeme pro tablet, smartphone, monitor, PC, displej, phablet, mobil, mobilní telefon, obrazovka počítače, ultrabook, notebook a pro operační systémy Windows 95, OSX, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Lubuntu, macOS, Windows XP, Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu, Mac, Java ME. Pozadí na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, fantasy, hmyz a pavouci, ptáci, květiny, sportovní a závodní auta, motorky, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, zvířata, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, fraktály, free wallpapers, Formule 1. Vyberte si rozměr z 360x760, 2160x3840, 1440x2560, 640x480, 1600x1200, 1280x1024, širokoúhlé 1366x768, 1440x960, 320x568, 1536x2560, 768x1024, 1680x1050, 4800x1200, 360x640, 1600x900, 1152x1920 atd.

Klíčová slova: internetové stránky, Vlajky států USA, Webové html5 hry zdarma, Obrázek Sexy žena, odkazy, zdroje informací, Nejlepší hry pro dívky, Online hry omalovánky, F, Pozadí na PC, pro děti, zdarma

Super online flash hry

Všem hráčům doporučujeme super online flash hry . Mj. na webu naleznete Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Karetní, Sportovní, Logické, Závodní, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Klasické, Strategie, Střílečky, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Pozadí na PC ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na PC ke stažení. doporučujeme pro notebook, smartphone, mobilní telefon, PC, phablet, monitor, obrazovka počítače, mobil, tablet, počítač, displej a pro operační systémy Windows 98, Windows 7, Windows 95, Windows 2000, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, Windows Me, Windows XP. Full HD pozadí na PC z kategorií velkoměsta a noční život, fantasy, motorky, sportovní wallpapery, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, zvířata, květiny, nature - příroda, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen. Zvolit si můžete rozměry HD 1280x720, 1440x960, 1536x2048, 1800x1440, 2048x1536, širokoúhlé 1366x768, 1152x1920, 1440x900, 768x1024, 1024x768, 1680x1050, 2560x2048, 1536x2560, 1600x900, 2560x1440, 1080x1800 atd.

PC tapety pro Windows - obrázky na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste PC tapety pro Windows. jsou vhodná pro PC, obrazovka počítače, počítač, notebook, phablet, monitor, tablet, mobil, smartphone, displej, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 98, Java ME, Windows Server 2012, Linux Mint, Mac, Windows NT, Windows Me, Slackware, macOS, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: letadla, zvířata, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, voda a bubliny, operační systémy, Windows, noční města, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, květiny, kytky, moře, oceány, pláže. Zvolit si můžete z velikostí 1440x960, 375x667, 1152x1920, 1600x1200, 320x568, 2560x1440, 2160x3840, 800x1280, 750x1334, 1920x1280, 1280x1024, 1366x1024, 768x1024, 360x640, 1536x2048, 375x812 atd.

Informace, cestování, hry a informace

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, výstražné značky apod.

Aforismy, motta, moudra, bonmoty, rčení, moudrosti, přísloví

Slavné citáty, Aforismy, motta, moudra, bonmoty, rčení, moudrosti, přísloví, . Mj. na webu naleznete citáty o smutku, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o rozumu, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o bohu od různých známých osobností.

Státní prapory všech zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země Severní Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, země východní Asie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hmyz, stavby, dopravní prostředky, mapy, hudba, jídlo a nápoje, sport, osobnosti a lidé, symboly, smajlíci a emotikony, muži, květiny, ženy a dívky, auta, ovoce, zelenina, přístroje, halloween, zvířata, věda, náboženství, nápoje, Vánoce a Advent atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Matematické testy atd.

Klíčová slova: tipy, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Tapety do mobilu, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, Přehled formátů souborů, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Pozadí na PC ke stažení, Obrázek Učitelky, kuriozity, Online biografie, životopisy osobností, doporučujeme

Super online flash hry

Všem hráčům doporučujeme super online flash hry . Mj. na webu naleznete Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Karetní, Sportovní, Logické, Závodní, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Klasické, Strategie, Střílečky, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Pozadí na PC ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na PC ke stažení. doporučujeme pro notebook, smartphone, mobilní telefon, PC, phablet, monitor, obrazovka počítače, mobil, tablet, počítač, displej a pro operační systémy Windows 98, Windows 7, Windows 95, Windows 2000, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, Windows Me, Windows XP. Full HD pozadí na PC z kategorií velkoměsta a noční život, fantasy, motorky, sportovní wallpapery, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, zvířata, květiny, nature - příroda, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen. Zvolit si můžete rozměry HD 1280x720, 1440x960, 1536x2048, 1800x1440, 2048x1536, širokoúhlé 1366x768, 1152x1920, 1440x900, 768x1024, 1024x768, 1680x1050, 2560x2048, 1536x2560, 1600x900, 2560x1440, 1080x1800 atd.

PC tapety pro Windows - obrázky na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste PC tapety pro Windows. jsou vhodná pro PC, obrazovka počítače, počítač, notebook, phablet, monitor, tablet, mobil, smartphone, displej, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 98, Java ME, Windows Server 2012, Linux Mint, Mac, Windows NT, Windows Me, Slackware, macOS, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: letadla, zvířata, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, voda a bubliny, operační systémy, Windows, noční města, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, květiny, kytky, moře, oceány, pláže. Zvolit si můžete z velikostí 1440x960, 375x667, 1152x1920, 1600x1200, 320x568, 2560x1440, 2160x3840, 800x1280, 750x1334, 1920x1280, 1280x1024, 1366x1024, 768x1024, 360x640, 1536x2048, 375x812 atd.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klíčová slova: Vše o Vánocích, Biografie slavných osobností, Online hry zdarma, info, zajímavosti, Online hry zdarma, Superhry a hry online zdarma, Státní prapory všech zemí, internet, URL, volný čas, Světové vlajky, Fotografie topmodelek, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Dovolená: Zvířátka jedou na dovolenou. Lišák s milenkou, osel s manželkou, vůl s celou rodinou, kanec sám a čeká, která svině se k němu přidá.

V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Víte, jak se pozná homosexuál? Že má poklopec i na zadní straně kalhot!

Další odkazy:

Přání k narození dítěte
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
New York city
Odkazy na partnerské weby
Motokros, motorky, závody
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Přání, přáníčka, blahopřání
Partnerské internetové stránky
Kde koupit levné letenky?
Naše tipy na zajímavé stránky
Jessica Biel

Děkujeme vám za vaši návštěvu.