Naše tipy, hry i všeobecné informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Náš tip, hry i všeobecné informace

Online zeměpisné testy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Klíčová slova: Dopravní značky, zábava, tipy, linky, Online velikonoční hry zdarma, webovky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, cestování, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, Ilustrace, obrázky, humor, Hry pro kluky, Superhry a hry online zdarma

Životopisy osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Nežijící, Vojevůdce, Hudba, Svatý, Kancléř, Český slavík, Pedagog, Washington Capitals, ČSSD, Pittsburgh Penguins, Miliardář, New York Rangers, Scénárista, Charta 77, Sochař, Hejtman, Češi, Obchodník, Dallas Stars, Archivář, Antropolog, Rock ‚n‘ Roll, Zavražděn, Mim, Normalizace, Československo, Ministři, Philadelphia Flyers, Generalissimus, Francouz, Trenérka, Státník, Avangard Omsk, Dramatik, Starověký Egypt, Rétorika apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Vtipy, fórky, vtípky, fóry, vtipné texty, kameňáky

Zkuste vypnout! Vtipy, fórky, vtípky, fóry, vtipné texty, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako černý humor, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, kameňáky, vtipy o blondýnách, murphyho zákony apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: hardware, fyzika, náboženství a křesťanství, matematika, zločin a právo, příroda, stavebnictví, český jazyk, účetnictví, počítače, zkratky, literatura, internet, nástroje, materiály, chemie, bankovnictví, psychologie, latina, věda, různé, technika, cestování, lékařství a medicína atd.

Keywords:Online web Hry zdarma bez registrace, pro děti, multimédia, Kliparty pro Office, Omalovánka vločky, Vlajky států USA, Přehled přípon a koncovek souborů, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, HTML Online browser games, internetové stránky, Webové online testy zdarma, Nejhranější hry online

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Síť, hry i všeobecné informace

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, ptáci, ovoce, zelenina, nástroje a přístroje, hmyz, věda, jídlo a nápoje, sport, náboženství, láska, mapy, rostliny, stavby, osobnosti a lidé, muži, dopravní prostředky, ženy a dívky, auta, nápoje, zvířata, hudba, smajlíci a emotikony atd.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, V, výukové pomůcky, Kliparty a obrázky, odkaz, kuriozity, Free game online hry, Ježíš Kristus, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Super online kvízy, Městské a obecní prapory obcí ČR, Vlajky zemí světa

Moudrosti, hlášky, bonmoty, motta, přísloví, myšlenky, aforismy

Slavné citáty, Moudrosti, hlášky, bonmoty, motta, přísloví, myšlenky, aforismy, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, přísloví o naději od různých známých osobností.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, nástroje a přístroje, hmyz, Vánoce a Advent, stavby, ptáci, dopravní prostředky, zelenina, mapy, nápoje, rostliny, auta, sport, přístroje, náboženství, květiny, smajlíci a emotikony, hudba, ovoce, osobnosti a lidé, láska, jídlo a nápoje, halloween atd.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Karetní hry, Akční hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Klíčová slova: školství, zdroje informací, Online životopisy, biografie, Přání ke kulatému výročí, volný čas, M, Webové html5 hry zdarma, PF2018, hyperlinky, Seznam zkratek a akronymů, počítače

Moudrosti, hlášky, bonmoty, motta, přísloví, myšlenky, aforismy

Slavné citáty, Moudrosti, hlášky, bonmoty, motta, přísloví, myšlenky, aforismy, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, přísloví o naději od různých známých osobností.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Informace, hry i všeobecné informace

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako zkratky, ekonomie a ekonomika, internet, filozofie, školství, cestování, lékařství a medicína, nástroje, matematika, stavebnictví, chemie, psychologie, jídlo, literatura, software, zločin a právo, materiály, náboženství a křesťanství, účetnictví, politika, příroda, bankovnictví, český jazyk, počítače atd.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zákazové dopravní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky apod.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kavkazská jedle, Štědrý večer, Ostrava, Osvětlení, Windows, Vánoční stromek, Brno, Špalda, Korálky, Drážďany, Pokrmy, Adventní svícen, PF, Husarské knoflíky, bezlepkové cukroví, Vánoční prostírání, Vánoční dekorace, LED svíčky, Atmosféra, Tiskárna, Přání, Řetězy, Koledy, Papírový vánoční stromek, Vánoční filmy, Popelka, Ježíš Kristus, Jesličky, Sám doma, Vánoční světýlka, Vánoční tapety apod.

Klíčová slova: Online adventní magazín, Full HD tapety na PC zdarma, weby, Obrázky na plochu počítače, info, Hong Kong, odkazy, webové stránky, Webové online testy zdarma, Přehled vlajek USA, Online hry zdarma, URL, Tipy na Štědrý den,

Několik fórů na závěr. Vtip Vzkaz: Za 5 minut jsem z5... A jestli ne, tak si to přečti znovu.

Vlk, liška a medvěd se dohodnou, že si seženou práci. A nejlépe, aby se při ní zadarmo najedli. Sejdou se za týden a vlk vypráví: "Tak jsem šel hlídat ovce, ale vyhodili mě. Ráno to spočítali, zjistili, že jim dvě ovce chyběj a dostal jsem padáka." Liška povídá: "To já šla dělat dozor do drůbežárny a taky mě vyhodili. Ráno to spočítali, zjistili, že jim pět slepic chybí a dostala jsem padáka." Medvěd na to: "Tak to já šel dělat do cihelny, ale ještě mě nevyhodili." "Ty žereš cihly?" "Ne, já žeru Ukrajince a ty nikdo nepočítá..."

Zastaví namalovaná slečna jednoho pána: „Nechcete si se mnou zašpásovat? Dnes je Mezinárodní den prostitutek, a tak je to zadarmo!” „Bohužel, to si musím počkat až na Mezinárodní den teplých!”

Další odkazy:

Partnerské weby
Jak vybrat vánoční stromek?
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční online hry zdarma
Tipy na zajímavé weby
Tinder aplikasi
Naše tipy
Pornografie, erotika, sex, průmysl, internet
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Narozeninové přáníčko:

Textová přání k narozeninám podle jmen
Narozeninové texty podle věku
Texty z lásky k narozeninám
Narozeninový text podle jmen
Narozeninová blahopřání pro muže

Gratulace, přáníčka, blahopřání a přání:

Srandovní blahopřání pro novomanžele
Vtipná přáníčka k narození miminka
Veršovaná blahopřání k sňatku
Jednoduchá přáníčka k výročí sňatku
Nejkrásnější přání k sňatku
Vzorová přání k výročí svatby
Netradiční SMS, MMS básnička k svátku
Veršovaná báseň ke svátku podle jmen
Humorná básnička k narozeninám
Veselá blahopřání k svátku

Vánoční gratulace, adventní přání a novoroční přáníčka:

Přáníčka k Vánocům
Originální vánoční přání
Gratulace k adventu
Elektronické vánoční přání
Vánoční gratulace ke stažení
Novoroční přání
Gratulace do nového roku
Vánoční přání ke stáhnutí
Adventní přání zadarmo
Adventní blahopřání zdarma

Romantické verše:

Romantické vzkazy na dobrou noc
Zamilované verše pro miláčka
Zamilované psaní miláčkovi
Vyznání lásky pomocí sms
Omluvné sms zprávy
Romantické SMSky klukovi
Romantické básničky na dobré ráno
Zamilované zprávy pro holku