Naše tipy, cestování, počítače a internet

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií věda, vlastnosti, rodinné vztahy, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, filozofie, školství, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, státní správa, mytologie, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, osobnosti, lékařství, sport, herectví, herci a herečky, historie, poruchy, politici, fikce a fantasy, přezdívky atd.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: křesťané a svatí, významné osobnosti, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Imitátor, Rakousko-Uhersko, Country, Pedagog, Kancléř, Druhá světová válka, Pittsburgh Penguins, Rock ‚n‘ Roll, Atentát, New York Rangers, Ministr, Překladatel, Lord, Skladatel, Historik, Zpěvák, Poslanci, Florida Panthers, Ministr zahraničí, Diplomat, Továrník, Rétorika, AIDS, Romantismus, Slováci, Textař, Itálie, Sebevražda, Svatý, Kněz, Dallas Stars, Komik, Vražedkyně, Teolog, Kladno, Češi apod.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. V této jedinečné sbírce naleznete země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, Antarktidy, země střední Asie, země Afriky apod.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Vánoční online hry, Karetní, Klasické, Oddechové, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Logické, Velikonoční hry, Sportovní, Závodní, Strategie, Pro dívky, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení a podobně.

Klíčová slova: tipy, Kliparty zdarma, humor, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Antistresové omalovánky, Hry pro dívky online, F, volný čas, Sexy Julia Stiles, multimédia, doporučujeme, Tapety na plochu počítače, školství

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: online testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Vlajky amerických států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Connecticut, Tennessee, Jižní Karolína, Severní Dakota, Michigan, Colorado, Havaj, Montana, Maryland, Aljaška, New Jersey, Illinois, Iowa, Kentucky, Florida, Louisiana, Virginie, Vermont, Ohio, Pensylvánie, Oklahoma, Kalifornie, Maine, Nové Mexiko, Georgie, Missouri atd.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Keywords:zadarmo, internetové stránky, Super online kvízy, Přehled přípon a koncovek souborů, Warez Movies, software, music mp3, Super free web games zdarma, Vlajky států obrázků, Online hry pro děti zdarma, Pozadí na plochu letadla, weby, Tapety na PC zdarma ke stažení, pro děti

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie atd.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Super free web games zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super free web games zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílečky, Bojové hry, Akční hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Logické hry, Postřehové hry, Závody aut, Strategie, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky a tak dále.

Vtipy, fóry, černý humor, vtipné texty, fórky, vtípky

Chcete se uvolnit? Vtipy, fóry, černý humor, vtipné texty, fórky, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O Němcích, Vtípky o blondýnkách, O Windows, O mužích, O Slovácích, O ekonomech, Vtipy o cikánech, Frky ze života, O škole, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, O Somálcích, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O manželství, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O ženách, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Klíčová slova: cestování, Seznam zkratek a akronymů, Vánoční web, Omalovánky pro děti, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online hry zdarma, Kliparty zdarma, Tapety, pozadí, wallpapers, Online životopisy, biografie slavných osobností, Obrázky vlajek států světa, hyperlinky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, mezinárodní organizace, geocaching, vojenské hodnosti, okresy České republiky, hudební zkratky, státy usa, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Informace, cestování, počítače a internet

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, M, Vlajky států USA, Real Madrid CF sepak bola, Skvělé hry online zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy, V, Úspory vody, tepla, eletřiny, pro dospělé, URL, odkaz

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, mezinárodní organizace, geocaching, vojenské hodnosti, okresy České republiky, hudební zkratky, státy usa, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Síť, cestování, počítače a internet

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, měny, země EU, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, politické strany a hnutí, týmy NHL apod.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Hry pro dívky online

Zahrajte si hry pro dívky online. Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Karetní hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Logické a tak podobně.

Klíčová slova: info, zdarma, Obrázky na PC, zdroje informací, kuriozity, Fotografie topmodelek, Vlajky amerických států USA, Stručný encyklopedický slovník, zábava, Vánoční magazín, webovky, Webové online testy zdarma, Charlize Theron, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Doporučení: Jedna židovská obec najímá nového rabína na základě písemného doporučení od jiné židovské obce, v němž stálo: "Rabbi Finkelstein je jako král Šalamoun, jako Mojžíš, jako Bůh sám." Za týden nato volá předseda obce předsedovi té bývalé rabínovy obce: "Vy prolhanci. Vy podvodníci. Jak jste mohli dát tomuhle parchantovi takové doporučení?" "Jaképak lhaní," odpovídá druhý předseda. "Šalamoun měl taky třista žen. Mojžíš taky koktal. A Bůh se taky nikdy v chrámu neukázal."

Maruška přijde s pláčem za otcem, že je v tom. A s význačnou osobou. Otec se zhrozi, snad ne s mistrem? "Ne," říká Maruška, "mistr se mu, když ho uvidí, slušně pokloní." "Tak snad ne s vedoucim odděleni?" "Ne, vedouci se mu také hluboce klaní." "Holka nešťastná, snad ne s ředitelem? Anebo, proboha, s nějakým ministrem?" " Ne, tatinku, ten se mu také každý rok hluboce klaní." "Tak s kým??? S prezidentem?" "Ale ne, ten se mu také chodí často poklonit! S neznámým vojínem."

Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. „Samozřejmě že v celku,” zavrčí teplouš, „mám snad v prdeli jukebox?”

Další odkazy:

Kde koupit levné letenky?
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Benin
Odkazy na užitečné webové stránky
Free hry
Zajímavé internetové odkazy
Plzeňské památky, atrakce a pivo
Linky na partnerské weby
Tapety rally na plochu PC
Doporučené odkazy
Cristiano Ronaldo

Děkujeme vám za vaši návštěvu.