Partnerské weby, důležité informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Doporučené odkazy, důležité informace

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kalifornie, Arizona, Utah, Iowa, Kansas, Maine, Wyoming, New York, Rhode Island, Michigan, Arkansas, Kentucky, Nebraska, Oklahoma, Vermont, Florida, Aljaška, Montana, Texas, Minnesota, Massachusetts, Wisconsin, Nevada, New Hampshire, Jižní Karolína, Havaj atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy usa, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, hudební zkratky, měny, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, země EU, týmy NHL, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, fyzikální jednotky apod.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Klíčová slova: webovky, F, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, webové stránky, Omalovánky pro děti, F, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, doporučujeme, Thierry Henry, zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Přehled vlajek USA, ú

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země střední Asie, země jižní Asie, Antarktidy, země Afriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy apod.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

World wide web, internet, důležité informace

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Keywords:internetové stránky, Pozadí na plochu počítače, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, školství, Sexy Denise Richards, Online testy zdarma, weby, zajímavosti, Vlajky měst Ústeckého kraje, Obrázky, kliparty, Hry pro kluky, volný čas

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Online vánoční magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční filmy, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Staroměstské náměstí, Desktop, Křesťanství, Vánoční dekorace, Adventní svícen, Nový rok, Smrk, Linecká kolečka, Německy, Láska nebeská, K Vytištění, Jmelí, Jesličky, Jarmark, Adventní věnec, Santa, Vinná klobása, Tapeta, Štědrý večer, Umělý vánoční stromek, Vánoční světýlka, Vánoční ubrusy, Tablet, Windows, Jedle, Jingle Bells, Vánoční pozadí, Šišky, Květiny, Silvestr, Blahopřání apod.

Informace, důležité informace

Staré hry online

Všem hráčům doporučujeme staré hry online Vybírejte z kategorií Akční hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Adventury, Hry pro děti, Sportovní hry, Postřehové hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Střílečky, Karetní hry, Animace, Relaxační hry, Bojové hry a tak dále.

Hry pro kluky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro kluky Hry jsou rozdělené kategorií: Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Pro dívky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Karetní, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Klasické, Závodní, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Logické, Strategie a podobně.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, ptáci, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, nápoje, ovoce, muži, věda, stavby, auta, hudba, sport, ženy a dívky, symboly, halloween, rostliny, nástroje a přístroje, přístroje, zvířata, květiny atd.

Klíčová slova: odkazy, A, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vlajky Oceánie, Státní vlajky států světa, zadarmo, Hry pro dívky online, Erika Eleniak, internet, zdroje informací, pro dospělé, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Internet, síť, důležité informace

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: cizí jazyky, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy atd.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Klíčová slova: pro děti, počítače, multimédia, Swaziland, Vánoční magazín, zábava, Stručný encyklopedický slovník, Travel in Europe, Super online kvízy, tipy, Nej hry online

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Síť, důležité informace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: politika, zkratky, počítače, nemoce, různé, český jazyk, latina, bankovnictví, příroda, fyzika, internet, kultura, chemie, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, psychologie, školství, nápoje, hardware, materiály, věda, sport, matematika atd.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Klíčová slova: Dopravní značky, Přehled vlajek USA, URL, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Super online kvízy, World flags, zeměpis, humor, Full HD pozadí ke stažení, Přehled formátů souborů, Přehled přípon a koncovek souborů, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Mila Kunis, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Můžu ti zavolat?: Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Zvonek v pozdních večerních hodinách. Za dveřmi muž, mající zjevně problémy se stabilitou i s artikulací: "Promiňte, že vyrušuju. Já jen že mi došel rum, tak jsem se chtěl zeptat, jestli je to jen u mě, nebo v celým baráku."

V Černobylu: "Što eto za čúdlik…?"

Další odkazy:

Biblické omalovánky k tisku
Naše tipy na zajímavé stránky
Flags of the world
Tipy na zajímavé weby
Gisele Bundchen
Doporučené internetové odkazy
Luis Alberto Suárez Díaz Uruguayli futbolcudur
Odkazy na zajímavé weby
Co je to GFE?
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Fotografie topmodelek

Děkujeme vám za vaši návštěvu.