Partnerské weby, technika, kultura, informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Biografie známých osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Komunisté, Malíř, Továrník, Renesance, Dabérka, Angličané, Normalizace, Česká královna, Historik, První republika, Olympiáda, Zavražděn, AIDS, Američané, Brno, Svatý, Fotograf, Protektorát, Prezidenti ČR, Prezident USA, Prezidenti USA, Vůdce, Egypt, Američan, Florida Panthers, Maršál, Právník, Husité, Miliardář, Masový vrah, Ministr, Náboženství, Dramatik, Faraon, Žijící, Hokejisté apod.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Náš tip, technika, kultura, informace

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Nejlepší tapety na plochu zdarma - pozadí na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší tapety na plochu zdarma. doporučujeme pro notebook, počítač, monitor, obrazovka počítače, phablet, ultrabook, smartphone, PC, mobilní telefon, mobil, displej a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, Slackware, macOS, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, Red Hat Linux, Java ME, Windows XP, Windows 98. Obrázky na plochu PC jsou rozdělené kategorií: budovy a stavby, sportovní pozadí, auta, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, noční města, 3D a Abstraktní, letadla, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, wallpapery, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny. Dostupná rozlišení jsou 1920x1280, 2160x3840, 320x568, 2560x1440, 1366x1024, 1440x2560, 640x480, 1440x960, 2048x1536, 2560x2048, 360x760, 750x1334, 1680x1050, 1152x864, Full HD 1080x1920, 768x1024 atd.

Klíčová slova: cestování, č, weby, kuriozity, Online tetris hry zdarma, Nejhranější hry online, URL, počítače, Postav sněhuláka! Online hra ve vašem prohlížeči zdarma, linky, Státy a jejich prapory, Online hry pro děti zdarma, Online vánoční magazín

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Naleznete zde online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Georgie, Rhode Island, Oklahoma, Virginie, Nevada, Pensylvánie, Iowa, Kalifornie, Aljaška, Louisiana, Severní Karolína, Missouri, Utah, Maine, Indiana, Delaware, Jižní Karolína, Montana, Idaho, Connecticut, New York, Michigan, Západní Virginie, Texas, Alabama, Maryland atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Keywords:školství, Free game online hry, Online vánoční magazín, Seznam souborových přípon, Vánoční svíčky na stromeček i do oken, Biografie známých osobností, Stručný encyklopedický slovník, zajímavosti, Obrázek Santy s dárky, Nejhranější online hry zdarma, Dopravní značení, webovky

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zapařte si online web Hry zdarma bez registrace. Naleznete zde Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Akční hry, Logické, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Sportovní a tak podobně.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Internet, síť, technika, kultura, informace

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak přehrát, v čem spustit, jak převést, jak vytvořit, jak otevřít, čím zobrazit, čím prohlížet, v čem upravit, jak exportovat, jak importovat soubory těchto typů: grafiku, hudební audio soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, šablony dokumentů, konfigurační soubory, spustitelné soubory, dokumenty, internet a web, video soubory, systémové soubory apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Klíčová slova: multimédia, Prapory regionů a království, zábava, Adventní kalendář pro děti i dospělé, Vlajky států USA, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zdroje informací, PF2018, výukové pomůcky, humor, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Přehled souborových přípon

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií záliby, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, poruchy, vlastnosti, mytologie, národnost, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, sport, historie, křesťanství, politika, státní správa, podnikání a podnikatelé, politici, psychologie, profese a zaměstnání, věda, herectví, herci a herečky atd.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Síť, technika, kultura, informace

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako láska, jídlo a nápoje, auta, Vánoce a Advent, věda, hudba, ženy a dívky, nápoje, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, přístroje, hmyz, sport, nástroje a přístroje, ovoce, náboženství, dopravní prostředky, symboly, stavby, květiny, rostliny, osobnosti a lidé atd.

Klíčová slova: webové stránky, odkaz, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vánoční koleda Narodil se Kristus Pán, internetové stránky, Americké federální vlajky, hyperlinky, Wallpapers na plochu, Stručný encyklopedický slovník, info, Státní prapory

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií záliby, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, poruchy, vlastnosti, mytologie, národnost, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, sport, historie, křesťanství, politika, státní správa, podnikání a podnikatelé, politici, psychologie, profese a zaměstnání, věda, herectví, herci a herečky atd.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom zkuste Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Korálky, Kameňák, Brambořík, Drážďany, Anděl, Vánoční koule, Neviňátko, K Vytištění, Tablet, Ostrava, Milka, Vykrajovátka, Cesmína, Adventní trhy, Sám doma, Silvestr, Brno, Tiskárna, Keramický adventní věnec, Strom, Osvětlení, Striezelmarkt, Pokrmy, Atmosféra, Jarmark, Přáníčko, Štědrý den, Perníčky, Umělý vánoční stromek, Zdraví, Kavkazská jedle apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Naleznete zde cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Klíčová slova: tipy, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Dopravní značení, internet, Vánoční omalovánky k vytisknutí, doporučujeme, Online testy zdarma, odkazy, č, Online hry zdarma, M, Recepty na vánoční pokrmy nejen pro Štědrý večer,

Několik fórů na závěr. Vtip Vláda vs. holubi: Jaký je rozdíl mezi českou vládou a holuby? - Žádný - všechno poserou a střílet se nesmí.

Potkají se dvě staré známé, jedna je blondýna a druhá bruneta. Bruneta říká: "Tak si představ, Simono, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery řasenku a vůbec jsem nevěděla, že se maluje!" Blondýna si stěžuje: "Tak si představ, Marie, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery krabičku kondomů a vůbec jsem nevěděla, že má penis!"

Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
FC Barcelona
Partnerské weby
Texty přání k svátku podle jmen
Zajímavé internetové odkazy
Zimní krajinka
Doporučené odkazy
Vlajka Rovníkové Guiney
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Narozeninová blahopřání:

Narozeninový text podle jmen
Texty z lásky k narozeninám
Přáníčko k narozeninám podle jmen
Narozeninové přáníčko sms
Gratulace k narozeninám podle věku

Přáníčka, přání, gratulace a blahopřání:

Nejlepší básnička k svátku pro manželku
Nejlepší gratulace k svatbě
Veselá textová přání k narozeninám
Srandovní básnička k jmeninám
Humorná přání k sňatku
Veršovaná blahopřání pro novomanžele
Hezká blahopřání k narození miminka
Netradiční přáníčka k výročí sňatku
Legrační svatební blahopřání
Zajímavá blahopřání k jmeninám pro děti

Adventní blahopřání, novoroční gratulace a vánoční přání:

Přáníčka k adventu
Elektronická novoročenka
Adventní blahopřání zadarmo
Blahopřání k Vánocům
Vánoční přání ke stažení
Elektronické vánoční přání
Blahopřání do nového roku
Originální vánoční přání
Adventní přání zdarma
Novoroční přáníčka

Romantické básničky:

Vyznání lásky pomocí sms
Zamilované vzkazy na dobré ráno
Romantické psaní na dobrou noc
Zamilované zprávy miláčkovi
Romantické vzkazy klukovi
Omluvné sms zprávy
Zamilované psaní pro kluka
Stýskací sms vzkazy