Zajímavé odkazy, technika, kultura, informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Super free web games zdarma

Vyzkoušejte super free web games zdarma Vybírejte z kategorií Stolní a deskové hry, Strategie, Postřehové hry, Pro dívky, Karetní hry, Akční hry, Logické hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Animace, Sportovní hry, Střílečky a tak dále.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, hudební zkratky, okresy České republiky, měny, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, týmy NHL, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, země EU, státy usa, obecné zkratky, úřady a ministerstva apod.

Informace, technika, kultura, informace

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Klíčová slova: zdarma, multimédia, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, tipy, Texty blahopřání, Online testy zdarma bez registrace, Přehled zkratek a akronymů, internetové stránky, Vybarvěte si velikonoční kraslici zdarma, internet, Dopravní značení, Vlajky států světa, Hry pro kluky

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Výroky, motta, hlášky, myšlenky, přísloví, moudra, úsloví

Citáty slavných osobností, Výroky, motta, hlášky, myšlenky, přísloví, moudra, úsloví, rozdělené kategorií: citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o ženách od různých známých osobností.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, sport, fikce a fantasy, poruchy, žurnalisté a novináři, věda, mytologie, politici, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, filozofie, psychologie, politika, rodinné vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, školství, křesťanství, státní správa, lékařství atd.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Indiana, Missouri, Kalifornie, Connecticut, Západní Virginie, Oklahoma, Ohio, Delaware, Utah, New York, Washington, Iowa, Wyoming, Arizona, Jižní Dakota, Tennessee, Severní Dakota, Kentucky, Rhode Island, Maryland, Vermont, Georgie, Michigan, Illinois, Florida, Jižní Karolína atd.

Vtípky, kameňáky, vtipné texty, frky, ftipy, fóry

Potřebujete se naladit? Vtípky, kameňáky, vtipné texty, frky, ftipy, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O mužích, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, Frky ze života, O Němcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, O Windows, O škole, Frky o tchýních, O ženách, O zvířátkách, O ekonomech, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O Slovácích apod.

Hry pro kluky

Doporučujeme hry pro kluky Webhry jsou rozdělené kategorií: Letecké simulátory, Vaření a smažení, Akční gamesky, Auta a závodní, online html5 hry, Hannah Montana, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Oblíkačky, Deskovky, Adventury, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Logické hry apod.

Keywords:Životopisy slavných osobností, pro dospělé, URL, výukové pomůcky, Velikonoční jízda, Dopravní značení, kuriozity, info, Textová blahopřání k Velikonocům, A, doporučujeme, weby

Obrázky ke stažení - full HD pozadí ke stažení

Dále vám doporučujeme: Obrázky ke stažení. doporučujeme pro smartphone, displej, ultrabook, PC, mobil, phablet, mobilní telefon, tablet, obrazovka počítače, počítač, monitor a pro operační systémy macOS, Slackware, Windows 95, SUSE Linux, Windows 98, Android, Lubuntu, Windows 10, Windows Me, Windows 10 Mobile, Java ME. Pozadí na PC ke stažení z kategorií adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, letadla, auta, noční města, příroda, krajina, voda a bubliny, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, wallpapery, květiny, kytky, hudební tapety, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky. Dostupná rozlišení jsou 2560x2048, 1280x768, 360x720, 1920x1440, 1680x1050, 1366x1024, 1280x1024, 1152x864, 1024x768, hi res 2560x1920, 800x1280, 1280x960, 854x480, 640x480, 375x812, 1280x854 atd.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako věda, mapy, ženy a dívky, náboženství, ovoce, hudba, auta, rostliny, zvířata, osobnosti a lidé, přístroje, láska, Vánoce a Advent, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, sport, hmyz, zelenina, jídlo a nápoje, ptáci, symboly atd.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Klíčová slova: Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Pojem Paškál, zdroje informací, Online biografie, životopisy osobností, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Omalovánka s velikonočním zajíčkem k vybarvení, Databáze osobností Kdo je to?, humor, M, volný čas

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako fyzika, internet, nápoje, účetnictví, náboženství a křesťanství, hardware, počítače, stavebnictví, kultura, technika, lékařství a medicína, cestování, latina, školství, zkratky, literatura, český jazyk, různé, politika, matematika, sport, rostliny, materiály, software atd.

Webové html5 hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové html5 hry zdarma . Mj. na webu naleznete Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Logické hry, Akční gamesky, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Adventury, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Auta a závodní, Omalovánky apod.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: účetnictví, bankovnictví, lékařství a medicína, latina, rostliny, zkratky, český jazyk, nápoje, náboženství a křesťanství, kultura, jídlo, technika, sport, fyzika, matematika, nemoce, školství, internet, cestování, filozofie, psychologie, stavebnictví, různé, literatura atd.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií státy usa, vojenské hodnosti, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, měny, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, země EU, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, týmy NHL, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: zajímavosti, Webové html5 hry zdarma, školství, Jak na barvení vajíčka, Pozadí na plochu počítače, č, Vánoční magazín, Velikonoční obrázky zdarma ke stažení, Vlajky států a zemí světa, linky, Přehled formátů souborů

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako fyzika, internet, nápoje, účetnictví, náboženství a křesťanství, hardware, počítače, stavebnictví, kultura, technika, lékařství a medicína, cestování, latina, školství, zkratky, literatura, český jazyk, různé, politika, matematika, sport, rostliny, materiály, software atd.

Webové html5 hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové html5 hry zdarma . Mj. na webu naleznete Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Logické hry, Akční gamesky, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Adventury, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Auta a závodní, Omalovánky apod.

Síť, technika, kultura, informace

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak konvertovat, jak importovat, jak přehrát, jak spustit, jak převést, kterak editovat, čím prohlížet, jak exportovat, jak otevřít, v čem spustit následující typy souborů: systémové soubory, písma, fonty, grafiku, konfigurační soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, hudební audio soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, dokumenty, obrazy disků apod.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, významné osobnosti, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Habsburkové, Komunisté, Angličané, Romantismus, Vojáci, Pedagog, Philadelphia Flyers, Zpěvák, New Jersey Devils, Textař, Český slavík, Gymnasté, Filozof, Závodník, Ministr, AIDS, Rock ‚n‘ Roll, Sci-fi, Hejtmani, New York Rangers, Státník, Masový vrah, Generalissimus, Novinář, Miliardář, Slováci, HIV pozitivní, Právník, Pittsburgh Penguins, Faraon, Spisovatel, Esejista, Trenérka, Olympiáda, Slovák, Ministr zahraničí apod.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Klíčová slova: webovky, V, Slovník pojmů Co je to?, Přehled vlajek USA, zábava, Obrázek černá vajíčka, Kliparty zdarma ke stažení, zadarmo, Wallpapery do mobilu, Webové online testy zdarma, hyperlinky, odkazy, Fotografie topmodelek, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Kdo je frajer...: Na paloučku v lese stojí vlčí hospoda. Každý víkend je v ní natřískáno vlky, hlava na hlavě. Když jsou vlci v nejlepším, najednou se rozletí dveře, stojí tam malý zajíček a výhružně zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane!" Vlci sedí, koukají jako opaření a nikdo se ani nehne. "Fajn," povídá zajíček, "v tom případě mi všichni dáte kačku." Vlci mu poslušně zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Další víkend se situace opakuje. Znovu, když jsou vlci v nejlepším, objeví se zajíček a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Ani tentokrát se vlci nedokáží vzpamatovat. "Takže mi dáte všichni kačku," povídá zajíček. Vlci opět zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Když zajíček odejde, vlci se vzpamatují a povídají: Vždyť je to naše hospoda, je nás tu padesát, každý z nás stačí na sto takových králíků. Až přijde znovu, všichni vstaneme. Tak se vlci domluvili a následující víkend netrpělivě očekávali zajíčka. Stejně jako minule, zajíček rozrazí dveře a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Vlci se na sebe podívají a všichni do jednoho vstanou. Vtom se rozletí dveře hospody podruhé, stojí v ní obrovský medvěd a povídá: "Frajeři to maj za bůra, ostatní za kačku."

Chucka Norrise jednou kousla kobra. Po osmi hodinách krutých bolestí chcípla.

Nevěřim na horoskopy.

Další odkazy:

Co je to mazanec?
Zajímavé internetové odkazy
Srandovní textová velikonoční přáníčka
Odkazy na užitečné webové stránky
Textová a obrázková přáníčka k Velikonocům
Odkazy na partnerské weby
Obrázek strašidelné vajíčko
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Online hra velikonoční králíček
Partnerské internetové stránky
Online velikonoční hry zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.