Zajímavé odkazy, technika, kultura, volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Obrázky na plochu počítače - pC tapety pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na plochu počítače. můžete využít v monitor, tablet, mobilní telefon, mobil, smartphone, obrazovka počítače, phablet, notebook, PC, displej, ultrabook a pro operační systémy Windows 10, OSX, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Mac, Windows 98, Microsoft Windows 8, Slackware, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Windows NT. Full HD tapety na PC z kategorií příroda, krajina, jídlo a nápoje, wallpapery, psi a štěňátka, dopravní prostředky, auta, rostliny, motorky, motocykly, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, noční města, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, hudební tapety, letadla, budovy a stavby. Zvolte si z rozměrů 375x812, 1680x1050, 2160x3840, 1440x2560, 1024x768, 800x1280, širokoúhlé 1366x768, 1536x864, 1280x800, 1920x1280, 2048x1536, 393x786, 360x720, 1024x600, 1920x1080 Full HD, 1152x768 atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, státy usa, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, hudební zkratky, měny, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, týmy NHL, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, firmy a společnosti apod.

Nej hry online

Zahrajte si nej hry online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Střílečky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Logické, Karetní, Závodní, Klasické, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Oddechové, Strategie, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako věda, psychologie, sport, národnost, žurnalisté a novináři, poruchy, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, lékařství, přezdívky, umělci, křesťanství, politici, záliby, nadpřirozené osoby, rodinné vztahy, zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, filozofie, státní správa atd.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Klíčová slova: odkaz, zdroje informací, Dopravní značky, zadarmo, Vánoční svícen, zeměpis, zajímavosti, Staré hry online, Vánoční filmy přispívají k dobré náladě, hyperlinky, Nej hry online, Databáze osobností Kdo je to?, humor

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Informace, technika, kultura, volný čas

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Vánoční web - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční trhy, Plzeň, Brno, Vánoční dekorace, Adventní věnec, Blahopřání, Vánoční stromeček, Desktop, Šišky, Keramika, Monitor, Řetězy, Slámový adventní věnec, Vánoční koule, Kavkazská jedle, Vykrajovátka, Televize, Strom, PF, Osvětlení, Jesličky, Ježíšek, Santa Claus, Vánoční kaktus, Perníčky, Papírový vánoční stromek, Rostliny, SMS, Linecká kolečka, Jmelí, Nový rok apod.

Keywords:info, Kliparty zdarma, V, Stručný encyklopedický slovník, Ó, svatá dobo vánoční, Nejlepší hry pro dívky, internet, Hry pro dívky online, Omalovánky k vytisknutí, Seznam vlajek amerických států, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Kliparty pro Office

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, čím prohlížet, jak spustit, jak přehrát, v čem upravit, jak importovat, jak převést, čím zobrazit, jak vytvořit, kterak editovat, jak exportovat soubory z následujících kategorií: systémové soubory, internet a web, obrazy disků, dokumenty, šablony dokumentů, spustitelné soubory, konfigurační soubory, video soubory, koncovky souborů, komprimace dat, hudební audio soubory, písma, fonty apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií politické strany a hnutí, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, týmy NHL, měny, státy usa, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, hudební zkratky, fyzikální jednotky, země EU, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti apod.

Hry pro dívky online

Doporučujeme hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete Postřehové hry, Strategie, Animace, Akční hry, Logické hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Hry pro děti, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Střílečky, Bojové hry a tak dále.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj apod.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Free game online hry

Doporučujeme free game online hry. V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Akční hry, Karetní hry, Sportovní, Závodní moto hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Klíčová slova: Vánoční web, multimédia, Hry pro dívky online, Biblické omalovánky k tisku, pro děti, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Prapory regionů a království, Vlajky států jižní Ameriky, M, volný čas, Obrázky na plochu počítače, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Hry pro dívky online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro dívky online. Vybírejte z kategorií Strategie, strategické hry, Akční hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Logické, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Obrázky na PC - obrázky ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC. vhodné pro smartphone, notebook, displej, ultrabook, obrazovka počítače, počítač, tablet, monitor, phablet, mobil, PC a pro operační systémy Windows NT, Chrome OS, Linux Fedora, Mac, Windows 10 Mobile, Windows 10, Windows 2000, Windows 98, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS. Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: Formule 1, ptáci, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, fraktály, motorky, tenisté a tenistky, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, vesmír, kosmos, free wallpapers, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, fantasy, armáda, válka, zbraně. Dostupná rozlišení jsou 1680x1050, 3200x1200, 1440x960, 1920x1440, 1152x864, 854x480, 1920x1080 Full HD, 1600x2560, 393x786, širokoúhlé 1366x768, 1536x2048, 4800x1200, 2560x1440, 640x480, 3200x1800, 1280x960 atd.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií rostliny, psychologie, příroda, fyzika, stavebnictví, technika, nemoce, matematika, materiály, filozofie, různé, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, lékařství a medicína, chemie, internet, hardware, nápoje, zkratky, software, český jazyk, kultura, sport, věda atd.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, Přehled zkratek a akronymů, Přehled přípon a koncovek souborů, Jak jsi krásné, neviňátko, Vánoční web, tipy, A, Omalovánky a vymalovánky, počítače, kuriozity, internetové stránky

Hry pro dívky online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro dívky online. Vybírejte z kategorií Strategie, strategické hry, Akční hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Logické, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Obrázky na PC - obrázky ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC. vhodné pro smartphone, notebook, displej, ultrabook, obrazovka počítače, počítač, tablet, monitor, phablet, mobil, PC a pro operační systémy Windows NT, Chrome OS, Linux Fedora, Mac, Windows 10 Mobile, Windows 10, Windows 2000, Windows 98, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS. Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: Formule 1, ptáci, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, fraktály, motorky, tenisté a tenistky, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, vesmír, kosmos, free wallpapers, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, fantasy, armáda, válka, zbraně. Dostupná rozlišení jsou 1680x1050, 3200x1200, 1440x960, 1920x1440, 1152x864, 854x480, 1920x1080 Full HD, 1600x2560, 393x786, širokoúhlé 1366x768, 1536x2048, 4800x1200, 2560x1440, 640x480, 3200x1800, 1280x960 atd.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zahrajte si hry pro nejmenší děti online zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Auta a závodní, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Oddechové hry, Farmářské hry, Deskovky, Akční gamesky, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Adventury, Logické hry, Barbie hry, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry apod.

Myšlenky, motta, aforismy, hlášky, bonmoty, rčení, moudrosti

Slavné citáty, Myšlenky, motta, aforismy, hlášky, bonmoty, rčení, moudrosti, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o bohatství, moudra o dětech od různých známých osobností.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, Vlajky amerických států USA, Vlajky států obrázků, doporučujeme, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Pozadí na plochu letadla, Obrázky na PC, Přehled souborových přípon, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázky na plochu počítače, webovky, zábava, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám,

Několik fórů na závěr. Vtip Párty: Jak nalákáte buzeranta na párty? Přijď, bude prdel!

Jednotka ruských vojáku letí do Čečenska a velitel motivuje vojáky: "Chlapi, za každou čečenskou hlavu dostanete láhev vodky!" Letadlo přistane, rozrazí se dveře, vojáci se rozprchnou. Za několik minut se vrací a každý táhne několik hlav. Velitel je celý bledý a zpocený: "Kurva hoši, to bylo jen mezipřistání v Kyjevě!"

Dělají to spolu dva homosexuálové, když tu náhle jeden řekne, že se jde na chvilku upravit do koupelny. Za chvíli se vrátí a pokračují v sexu. Když je za nějakou dobu vyprovázen svým přítelem z bytu, tak se přítel podívá do koupelny a zděsí se. Všude je sperma. Sperma na stěně, sperma na umyvadle, sperma na pračce…prostě všude. "Ty sis ho tu honil!" "Né, nehonil." "Ale honil, podívej se, jak to tu vypadá!" "Říkám, že nehonil. Jenom jsem si trochu prdnul…"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Mikuláš
Naše tipy
Vánoční svíčky jako oblíbená dekorace
Partnerské weby
Jmenovky na dárky ke stažení
Tipy na zajímavé weby
Kam na výlet?
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Narozeninové blahopřání:

Přáníčka k narozeninám sms
Texty z lásky k narozeninám
Přáníčko k narozeninám podle jmen
Narozeninové přání pro muže
Gratulace k narozeninám pro ženu

Přání, blahopřání, gratulace a přáníčka:

Nejkrásnější básnička k jmeninám pro děti
Romantická báseň k jmeninám pro manžela
Hezká SMS, MMS přání k narozeninám
Legrační přáníčka k jmeninám podle jmen
Romantická báseň k jmeninám pro manželku
Jednoduchá báseň ke svátku
Srandovní svatební přáníčka
Neobvyklá gratulace k svátku
Veselá přání k sňatku
Jednoduchá gratulace k svátku podle jmen

Vánoční gratulace, novoroční blahopřání a adventní přání:

Blahopřání k Vánocům
Adventní přání zadarmo
Vánoční přání ke stažení
Gratulace do nového roku
Vánoční gratulace ke stáhnutí
Adventní gratulace zdarma
Přání k adventu
Originální vánoční přání
Elektronické vánoční přání
Novoroční přání

Zamilované verše:

Zamilované vzkazy pro holku
Zamilované zprávy na dobrou noc
Vyznání lásky pomocí sms
Romantické psaní pro kluka
Romantické básničky pro miláčka
Stýskací sms vzkazy
Romantické zprávy na dobré ráno
Zamilované psaní miláčkovi