Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní provozní značení apod.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Tapety na plochu PC - obrázky na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC. můžete využít v počítač, mobil, phablet, smartphone, PC, notebook, monitor, obrazovka počítače, displej, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Mac, Apple iOS (iPhone), Windows Me, BlackBerry OS, Windows XP, Windows 95, OSX, Microsoft Windows 8, FreeBSD, Lubuntu. Wallpapers na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako noční města, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, rostliny, auta, budovy a stavby, psi a štěňátka, sportovní pozadí, příroda, krajina. Zvolit si můžete rozměry 1600x1200, 1920x1080 Full HD, 1280x1024, 320x568, 393x786, 1680x1050, 375x812, 1024x600, 2160x3840, 412x846, 375x667, 800x600, širokoúhlé 1366x768, 1366x1024, 1600x2560, 1152x768 atd.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Full HD pozadí ke stažení - obrázky na plochu počítače

Také doporučujeme: Full HD pozadí ke stažení. jsou vhodná pro počítač, PC, phablet, monitor, mobil, ultrabook, notebook, mobilní telefon, displej, tablet, smartphone a pro operační systémy Windows Server 2012, Windows 95, FreeBSD, Microsoft Windows Vista, Windows Me, Windows XP, Red Hat Linux, Java ME, Mac, Lubuntu, Windows 10. Full HD pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: fraktály, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, flóra, stromy, zvířata, hmyz a pavouci, motorky, nature - příroda, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, ptáci, free wallpapers, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety. Stahujte v rozlišení 1600x900, 1440x900, 3200x1800, 1920x1280, 1536x2560, 800x600, 854x480, 1080x1800, 2160x3840, 1920x1080 Full HD, 1024x600, 768x1024, 1600x1200, 320x568, 4800x1200, 1800x1440 atd.

Klíčová slova: Státní vlaječky, prapory, Webové online testy zdarma, linky, Obrázky ke stažení, Adventní svícen na obrázku pro vaše dokumenty, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Obrázky a kliparty zdarma, Nejlepší školní testy a kvízy, Windows wallpapers, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vánoční magazín, pro děti, Online biografie, životopisy osobností

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online Vybírejte z kategorií Karetní hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Adventury, Pro dívky, Akční hry, Postřehové hry, Animace, Hry pro děti, Střílečky, Bojové hry, Závody aut, Sportovní hry a tak dále.

Informace, technika, kultura, informace

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení apod.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Keywords:webové stránky, Slovník pojmů Co je to?, M, M, Lionel Messi fotbalista, kuriozity, Slovník pojmů Co je to?, Super online kvízy, Adventní obrázky ke stáhnutí, Prapory českých měst, zajímavosti, zábava

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Běžte na online hry zdarma bez registrace nebo instalace Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Oddechové hry, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Adventury, Omalovánky, Barbie hry, online html5 hry, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Deskovky, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Logické hry, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory apod.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, země EU, měny, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, obecné zkratky, týmy NHL, hudební zkratky apod.

Online vánoční magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční ozdoby, Kavkazská jedle, Sněhulák, Perníčky, Bramborový salát, Desktop, Umělý vánoční stromek, Ostrava, Hostina, Jezulátko, Jmelí, Dárky, Kuba, Rostliny, K Vytisknutí, Samolepky, bezlepkové cukroví, Štědrý večer, K Vytištění, Vánoční dekorace, Vykrajovátka, Bůh, PF, Kapr, Vídeň, Zima, Windows, Historické ozdoby, Ježíš Kristus, K Tisku, Linecká kolečka apod.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, tipy, info, Kde koupit levné letenky?, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zdroje informací, humor, Rozdávání dárků online, Super online hry zdarma, Nej hry online, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, URL

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Havaj, Michigan, Pensylvánie, Jižní Dakota, Massachusetts, Ohio, Kansas, Idaho, Maine, Indiana, Colorado, Connecticut, Delaware, Maryland, Minnesota, Nové Mexiko, Illinois, Georgie, Vermont, Oklahoma, Tennessee, Washington, Západní Virginie, Aljaška, Rhode Island, Iowa atd.

Obrázky ke stažení - pC tapety pro Windows

Také doporučujeme: Obrázky ke stažení. vhodné pro monitor, počítač, tablet, phablet, obrazovka počítače, PC, notebook, ultrabook, smartphone, mobil, displej a pro operační systémy Linux Mint, Mac, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Windows XP, Apple iOS (iPhone), Windows 2000, Windows NT, Java ME, Android, OSX. Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: free wallpapers, květiny, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, armáda, válka, zbraně, motorky, velkoměsta a noční život, ptáci, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, flóra, stromy, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže. Mnoho verzí a velikostí jako 640x480, 1800x1440, 800x600, 1080x1800, 2048x1080, 750x1334, 1920x1280, 1440x2560, 1024x600, 2560x1920, 1280x800, 1600x1200, 1366x1024, 1920x1440, 1600x900, 1680x1050 atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: věda, hardware, český jazyk, nástroje, filozofie, sport, software, materiály, lékařství a medicína, účetnictví, různé, zkratky, kultura, příroda, politika, nemoce, stavebnictví, psychologie, matematika, latina, počítače, literatura, cestování, fyzika atd.

Náš tip, technika, kultura, informace

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj apod.

Super online hry zdarma

Zahrajte si super online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, Závodní, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Karetní, Pro dívky, Velikonoční hry, Logické, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Klasické a podobně.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Klíčová slova: K, zadarmo, odkazy, Webcam model, pro dospělé, Přehled souborových přípon, Databáze osobností Kdo je to?, Přání k svátku podle jmen, Prapory českých měst, Biografie slavných osobností, zdarma

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Havaj, Michigan, Pensylvánie, Jižní Dakota, Massachusetts, Ohio, Kansas, Idaho, Maine, Indiana, Colorado, Connecticut, Delaware, Maryland, Minnesota, Nové Mexiko, Illinois, Georgie, Vermont, Oklahoma, Tennessee, Washington, Západní Virginie, Aljaška, Rhode Island, Iowa atd.

Obrázky ke stažení - pC tapety pro Windows

Také doporučujeme: Obrázky ke stažení. vhodné pro monitor, počítač, tablet, phablet, obrazovka počítače, PC, notebook, ultrabook, smartphone, mobil, displej a pro operační systémy Linux Mint, Mac, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Windows XP, Apple iOS (iPhone), Windows 2000, Windows NT, Java ME, Android, OSX. Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: free wallpapers, květiny, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, armáda, válka, zbraně, motorky, velkoměsta a noční život, ptáci, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, flóra, stromy, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže. Mnoho verzí a velikostí jako 640x480, 1800x1440, 800x600, 1080x1800, 2048x1080, 750x1334, 1920x1280, 1440x2560, 1024x600, 2560x1920, 1280x800, 1600x1200, 1366x1024, 1920x1440, 1600x900, 1680x1050 atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: věda, hardware, český jazyk, nástroje, filozofie, sport, software, materiály, lékařství a medicína, účetnictví, různé, zkratky, kultura, příroda, politika, nemoce, stavebnictví, psychologie, matematika, latina, počítače, literatura, cestování, fyzika atd.

Síť, technika, kultura, informace

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Klíčová slova: zeměpis, Státní vlaječky, prapory, Online hry pro děti zdarma, Vlajky spojených států amerických, odkaz, Cristiano Ronaldo football, školství, volný čas, Full HD pozadí ke stažení, multimédia, počítače, A, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám,

Několik fórů na závěr. Vtip Agónie: Potkají se dva policajti, jeden z nich je smutný. Ten druhý se ho ptá, co je. "Ále, manželka je v agonii." Ten druhý: "No, snad jí vyjde počasí."

Dělají to spolu dva homosexuálové, když tu náhle jeden řekne, že se jde na chvilku upravit do koupelny. Za chvíli se vrátí a pokračují v sexu. Když je za nějakou dobu vyprovázen svým přítelem z bytu, tak se přítel podívá do koupelny a zděsí se. Všude je sperma. Sperma na stěně, sperma na umyvadle, sperma na pračce…prostě všude. "Ty sis ho tu honil!" "Né, nehonil." "Ale honil, podívej se, jak to tu vypadá!" "Říkám, že nehonil. Jenom jsem si trochu prdnul…"

Proč vstupujeme do EU? Pro naše děti. ??? Protože si ti hajzlíci nic lepšího nezaslouží!

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Ježíš Kristus a Vánoce
Naše tipy
Nicole Kidman
Zajímavé internetové odkazy
Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Adventní věnec
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přáníčko k narozeninám:

Texty k narozeninám pro ženu
Blahopřání k narozeninám sms
Textová přání k narozeninám pro muže
Přáníčko k narozeninám dětem
Narozeninové přáníčko podle jmen

Gratulace, blahopřání, přáníčka a přání:

Veršovaná narozeninové texty
Nejhezčí přání k jmeninám
Neobvyklá přáníčka k narození miminka
Srandovní svatební blahopřání
Nejkrásnější narozeninová blahopřání
Veršovaná přáníčka k sňatku
Veselá texty k narozeninám
Originální SMS, MMS gratulace k narozeninám
Legrační báseň ke svátku pro manželku
Netradiční gratulace k jmeninám

Novoroční gratulace, adventní přání a vánoční přáníčka:

Vánoční gratulace ke stáhnutí
Elektronické vánoční přání
Blahopřání k adventu
Novoroční gratulace
Elektronická novoročenka
Gratulace k Vánocům
Adventní gratulace zdarma
Originální vánoční přáníčka
Přání do nového roku
Adventní přání zadarmo

Romantické vzkazy:

Stýskací sms vzkazy
Zamilované SMSky na dobrou noc
Zamilované verše holce
Romantické SMS pro holku
Romantické SMSky pro kluka
Zamilované básničky pro miláčka
Romantické verše klukovi
Romantické psaní na dobré ráno