Tipy na zajímavé weby, informace a zábava

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční všehochuť, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční dárky, adventní všehochuť, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční hvězda, Zdraví, Vánoční ubrusy, Staroměstské náměstí, Ježíšek, PF, Recepty, Omalovánky, Německy, Ohňostroj, Sněhová vločka, Dárky, Sněhulák, Adventní trhy, Koledy, Husarské knoflíky, Vánoční koule, Vánoční dekorace, Jmelí, Vánoční filmy, Anglicky, Vánoční stromek, Vánoční punč, Jarmark, K Tisku, Hostina, Vánoce, Adventní kalendář, Linecká kolečka, Vídeň, Pastýř apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Síť, informace a zábava

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Klíčová slova: Dopravní značení, multimédia, Online testy zdarma bez registrace, zajímavosti, Topmodelky a celebrity, tipy, výukové pomůcky, linky, Julia Stiles, webové stránky, A, Prapory regionů a království, pro dospělé

Webové online testy zdarma

Vyzkoušejte webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Náš tip, informace a zábava

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Kameňáky, vtipné texty, vtipy, vtípky, ftipy, fóry

Chcete se pobavit? Kameňáky, vtipné texty, vtipy, vtípky, ftipy, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, Frky ze života, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, O Windows, O Němcích, O škole, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, O ženách, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Keywords:Online hry pro děti zdarma, Webové online testy zdarma, Online vánoční webzine, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Levné letenky, Obrázky na PC, Super free web games zdarma, zábava, Chelsea Football F.C., Hry pro nejmenší děti online zdarma, zdroje informací, počítače

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Hry s koňmi, Hannah Montana, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Oddechové hry, Letecké simulátory, Adventury, Deskovky, Logické hry, online html5 hry, Akční gamesky, Omalovánky, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

World wide web, internet, informace a zábava

Tapety na PC zdarma ke stažení - obrázky na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. můžete využít v tablet, obrazovka počítače, displej, mobil, ultrabook, monitor, smartphone, mobilní telefon, počítač, phablet, notebook a pro operační systémy Windows 2000, Linux Fedora, FreeBSD, Windows 10 Mobile, Slackware, Windows XP, Java ME, Windows 95, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8. Obrázky ke stažení jsou rozdělené kategorií: nature - příroda, tenisté a tenistky, zvířata, motorky, armáda, válka, zbraně, fantasy, oceán, moře, pláže, ptáci, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci. Zvolte si z rozměrů 4800x1200, 800x600, 1366x768, 1440x900, 1600x900, širokoúhlé 1366x768, 640x480, 1920x1080, 1536x2048, 360x640, 1152x864, 2048x1536, 1280x854, 800x1280, 1536x2560, 1280x720 atd.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Obrázky na plochu PC, volný čas, Fotografie topmodelek, Životopisy slavných osobností, odkazy, zadarmo, Thierry Henry, Online adventní magazín, Obrázky a kliparty zdarma, URL, V

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Klíčová slova: humor, kuriozity, Vlajky států USA, Nejlepší web stránka, školství, cestování, Seznam souborových přípon, Inzeruj, inzerce zdarma, odkaz, Seznam zemí světa a jejich vlajky, webovky

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Informace, informace a zábava

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Vtipné texty, fórky, frky, fóry, anekdoty, ftipy

Chcete se pobavit? Vtipné texty, fórky, frky, fóry, anekdoty, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, vtipné citáty, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipné hádanky, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, murphyho zákony, anekdoty o politice apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace . V této jedinečné sbírce naleznete Letecké simulátory, Adventury, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Akční gamesky, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Logické hry, Střílecí hry, Vaření a smažení, Auta a závodní, Hannah Montana apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Klíčová slova: hyperlinky, V, Vlajky států USA, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, internet, Desktop computer wallpapers, info, Slovník pojmů Co je to?, Webové online testy zdarma, weby, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Databáze osobností Kdo je to?, Svobodný software, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Žádné zatáčky: Tady brzdit nemusíš, tady to znám, tady žádné zatáčky nejsou.

V Černobylu: "Što eto za čúdlik…?"

Proč jsou mají teplouši stále šťestí? Protože se k nim štěstí bojí otočit zády.

Další odkazy:

Free computer wallpapers
Odkazy na partnerské weby
Seychelles
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Fotografie topmodelek
Tipy na užitečné weby
Cestování po Evropě
Naše tipy na zajímavé stránky
Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám
Odkazy na zajímavé weby
Travel in USA

Děkujeme vám za vaši návštěvu.